پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

آغاز به کار مجمع شهرداران مدارس تهران
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران از آغاز به کار مجمع شهرداران پایتخت خبر داد و گفت: از طریق این مجمع سیاست‌گذاری‌های لازم انجام می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

محمدرضا جوادی یگانه معاون شهردار تهران در مراسم آیین نتفیذ احکام بیست و یکمین دوره طرح شهردار مدرسه اظهار داشت: شهرداران مدارس با تمرین مشارکت و مسئولیت‌پذیری می‌توانند اقدامات موثری در شهر انجام دهند و تمرین مردم سالاری به فکر،‌تعهد و همراهی آنها در ۴۴۰ مدرسه منتخب  تهران نتایج زیادی به همراه دارد.

وی افزود: آرزوی امروز شما فردای تهران ما است و امروز فرصتی است که نسل  جدید شهرداران مدارس برنامه‌های خود را آغاز کنند.

معاون شهردار تهران از آغاز به کار مجمع شهرداران مدارس تهران خبر داد و گفت: شهرداران برتر حکم مشاور جوان در شهرداری خواهند داشت و برای ساختن آینده تهران همکاری می‌کنند.

جوادی یگانه خاطرنشان کرد: همچنین از یاری‌،دانش و تجربه شهرداران گذشته مدارس استفاده می‌کنیم و در این مجمع فضای سیاست‌گذاری توسط شهرداران مدارس ایجاد می‌شود.

وی اعلام کرد: ریحانه سلیمی شهردار منتخب سال گذشته مدارس نیز به دبیری این مجمع منصوب می‌شود و از همکاران خود در آموزش و پرروش می‌خواهم از این مجمع حمایت‌های لازم را انجام دهند تا بتوانیم شهرداران دهه آینده تهران را از میان این افراد شاهد باشیم.

جوادی یگانه تاکید کرد: تهران رویایی آمدنی نیست و باید آن را سخت و ما هم در این راستا اقدامات لازم را انجام می‌دهیم.

معاون شهردار تهران در پایان به رونمایی از سایت شهرداران مدارس اشاره کرد و گفت: این سایت امروز رونمایی شد و شهرداران مدارس و معاونین می‌توانند برنامه‌های خود را از این طریق اعلام و ایده های خود را به اشتراک گذارند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.