پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

صبح امروز انجام شد;
افتتاح قرارگاه خدمات رسانی، امدادی و جهادی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در مازندران
صبح امروز با حضور محمد مخبر، رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و احمد حسین زادگان، استاندار مازندران، قرارگاه خدمت رسانی، امدادی و جهادی این ستاد در مازندران (ساری) به عنوان تجهیز کننده 3 استان شمالی بصورت رسمی افتتاح شد. ‎

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

صبح امروز با حضور محمد مخبر، رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و احمد حسین زادگان، استاندار مازندران، قرارگاه خدمت رسانی، امدادی و جهادی این ستاد در مازندران (ساری) به عنوان تجهیز کننده ۳ استان شمالی بصورت رسمی افتتاح شد. ‎

این قرارگاه برای پشتیبانی جهادی استان های شمالی و اجرای پروژه های محرومیت زدایی در مازندران با بهره گیری از ظرفیت گروه های جهادی، موسسات خیریه و سمن ها فعالیت می کند.

تاکنون ۱۰۰ پروژه جهادی در مازندران بهره برداری شده است. این قرارگاه برای مجموعه ای از کارهای جهادی نظیر مدرسه سازی، مسجد، راه و ….در طول سال و بحران ها فعالیت دارد و از همان ساعات اولیه نیروها بسیج می شوند و کمک ها ارسال می شود.

چند هزار گروه جهادی با این ستاد همکاری دارند.

محمد مخبر، رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در حاشیه این مراسم با بیان این که در سیل مازندران در لحظات نخست ورود کردیم و غذا، چادر، پتو و تجهیزات در میان سیلزدگان توزیع کردیم، افزود: امروز تعدادی جهیزیه، ویلچر، وسایل ورزشی و چند هزار بسته لوازم التحریر در حال توزیع است.

گفتنی است، ۶۰ جهیزیه نیز از محل قرارگاه با حضور مخبر و حسین زادگان توزیع شد.

در این روز همچنین رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و احمد حسین زادگان در نشست بانوان فعال اجتماعی و جهادی حضور یافتند و از نزدیک با آنان به گفتگو پرداختند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.