پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اخبار حوادث;
۲ کشته در حادثه برخورد کامیون با پژو ۲۰۶ در ساری
صبح امروز برخورد یک دستگاه کامیون با پژو 206 به علت نامعلوم حادثه ساز شد که در این سانحه هر 2 سر نشین خودرو پژو 206 به علت شدت جراحات وارده در دم جان باختند و راننده کامیون که مصدوم شده بود به مرکز درمانی انتقال یافت .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ علیرضا قدمی با اعلام این خبر، افزود: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع سانحه رانندگی در محور & آق مشهد & شهرستان ساری، ماموران پلیس راه &کیاسر& به همراه ماموران پاسگاه انتظامی &هولار& سریعاً به محل حادثه اعزام شدند.

وی تصریح کرد: ماموران با حضور در محل حادثه در بررسی های اولیه دریافتند، یک دستگاه خودرو کامیون با یک دستگاه پژو ۲۰۶  با ۲ سرنشین به علت نامعلومی با یکدیگر برخورد کردند.

رئیس پلیس راه مازندران، اظهار کرد: در این حادثه هر ۲ سر نشین خودرو پژو ۲۰۶ به علت شدت جراحات وارده در دم جان باختند و راننده کامیون که مصدوم شده بود به مرکز درمانی انتقال یافت .

سرهنگ قدمی با اشاره به اینکه علت تامه تصادف در دست بررسی کارشناسان پلیس راه قرار دارد به رانندگان وسایل نقلیه توصیه کرد با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی سلامتی خود و دیگران را تضمین کنند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.