پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

انتصاب مدیر گردشگری ورزشی مرکز گردشگری علمی – فرهنگی دانشجویان ایران
به گزارش روابط عمومی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران(ISTTA)، با حکم رییس مرکز گردشگری علمی - فرهنگی دانشجویان ایران، رضا خوش سرور به عنوان مدیر گردشگری ورزشی مرکز منصوب شد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

به گزارش روابط عمومی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران(ISTTA)، با حکم رییس مرکز گردشگری علمی – فرهنگی دانشجویان ایران، رضا خوش سرور به عنوان مدیر گردشگری ورزشی مرکز منصوب شد .

از جمله سوابق رضا خوش سرور، ریاست انجمن گردشگری ورزشی فدراسیون ورزش های همگانی، نایب رئیس کمیسیون تورسیم ورزشی کمیته ملی المپیک؛  نایب رئیس فدراسیون داژبال آسیا و دبیر کل کنفدراسیون غرب آسیا  و هم اکنون عنوان نایب رئیس فدراسیون داژبال آسیا و اقیانوسیه را در کارنامه خود دارد .
رضا خوش سرور  اظهار داشت: تلفیق صنعت گردشگری بعنوان یکی از صنایع مهم و برترجهان و ورزش به عنوان یک برند پرمخاطب و با اهمیت دنیا، موجب آن گردید تا گردشگری ورزشی پدید آید، به طوری که کشورهای مختلف دنیا، همواره در تلاشند تا با تدوین استراتژی های مختلف، بیشترین بهره برداری را از این صنعت بزرگ و ارزشمند کسب نمایند که در همین راستا  در نظر  است جامعه بزرگ دانشجویان ایران را در این عرصه در سطح ملی و بین الملل فعال نماید.

همچنین آقای سعید بابایی مشاور عالی رییس مرکز گردشگری علمی – فرهنگی دانشجویان ایران در امور بین الملل، ضمن تبریک انتصاب شایسته آقای خوش سرور، حضور ایشان در این مسئولیت را مایه خیر و برکت عنوان داشتند.
سعید بابایی اعلام داشت با حضور رضا خوش سرور در مرکز یکی از  برنامه های مرکز گردشگری، برگزاری رویداد بین المللی جهت حضور سرمایه گذاران ایرانی خارج از کشور به منظور سرمایه گذاری در حوزه ایجاد و توسعه زیر ساختهای  گردشگری ورزشی در ایران می تواند باشد.

در پایان، رحیم یعقوب زاده رییس مرکز گردشگری علمی – فرهنگی دانشجویان ایران اعلام داشت: با حضور رضا خوش سرور درنظر داریم با یک سیاستگذاری دقیق در جهت توسعه و تقویت برندینگ گردشگری ورزشی دانشجویان ایران در سطح بین المللی گام برداریم.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.