پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

رییس شورای اسلامی شهر آمل مطرح کرد;
۱۵۲ هکتار از شهر آمل در بافت فرسوده قرار دارد/ بیش از ۹ میلیارد تومان حقوق پرسنل شهرداری آمل در ماه می باشد/ شهردار آمل یک مدیر مردم محور و عملیاتی می باشد
خسروابراهیم زاده رییس شورای اسلامی شهر آمل در اولین نشست مشترک رسمی با شهردار آمل گفت: یکی از درخواست های شورا نشینان از شهردار منتخب، بحث جابه جایی تمام نیروهای حجمی است که به عنوان پرسنل مجموعه فضای سبز و پسماند وارد مجموعه شهرداری شدند ولی امروز با کت و شلوار در سیستم های اداری فعالیت می کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

خسروابراهیم زاده رییس شورای اسلامی شهر آمل در اولین نشست مشترک رسمی با شهردار آمل گفت: امروز یک جلسه متفاوت در شورای پنجم است، چرا که سکان دار مدیریت شهری ما  در راس شهرداری آمل، مهندس هاشمی می باشد که روز پنجشنبه ۷ آذر ماه ۹۸ آیین معارفه وی برگزار و رسما مسئولیت خدمت به شهروندان آملی را در شهرداری آمل بر عهده گرفتند.

وی افزود: انشالله بتوان  با  وحدت و همدلی بین شورا،  شهرداری، ارکان شهری  و همراهی و حمایت و مشارکت شهروندان در زمان مسئولیت گامهای مناسبی برداریم و سبب خیر در شهر شویم.

ابراهیم زاده ادامه داد: هفته بهزیستی را پیش رو داریم که بر خود واجب می دانم عرض تبریک و تهنیت به این جامعه عزیز داشته باشم و بر اساس الزامات قانونی که بر عهده شهرداری ها است بتوانیم حداقل ها را برای این خانواده بزرگ انجام بدهیم .

وی تصریح کرد:  بخش اعظمی از این جامعه دارای معلویت های مختلف می باشند که همه ی ما وظایفی داریم که باید تمامی خواسته های آنها را در چارچوب قانونی که بر عهده شهرداری است تهیه و تدارک ببینیم و انشالله به زودی نشستی را نیز با مدیران بهزیستی شهرستان داریم تا  بتوانیم حداقل در ۲۲ بهمن پارک معلولان را در منطقه امت آباد افتتاح کنیم .

رییس شورای اسلامی شهر آمل تاکید کرد: امیدواریم  بتوانیم احداث یک مجموعه رفاهی، تفریحی  و ورزشی برای افراد زیر مجموعه بهزیستی داشته باشیم که در بودجه سال آینده آنرا پیش بینی کنیم.

وی بیان کرد: از آقایان مقدس و کوهستانی که ۷ ماه سرپرستی شهرداری را بر عهده داشتند نیز تقدیر و تشکر می کنیم  که مسیر خدمتی شهری ما با این مدیران در حرکت بود و خدارا شکر توقفی نداشتیم، چرا که قطار خدمتی همیشه در بدنه شهرداری ادامه داشت وامروز سکان و رهبری مجموعه شهرداری بر دست شما می باشد .

ابراهیم زاده در ادامه گفت: شهردار عزیز ، سیاست ها و عملگرایی شما در شهرستان ساری فوق العاده بود از همین رو ما نیز نیروها و مدیران جوانی داریم که در شهر آمل می توانند شبانه روز کار کنند  و به عبارتی تمامی افراد پای کار هستند و هر سیاستگزاری که حضرتعالی به عنوان مدیر ارشد این کارانجام دهید قطعا همه حمایت می کنند و انشالله بتوانیم در زمان باقی مانده قول و تعهدی که به مردم دادیم را عملی کنیم.

وی افزود: یکی از درخواست های شورا نشینان بحث جابه جایی تمام نیروهای حجمی است که به عنوان پرسنل مجموعه فضای سبز و پسماند وارد مجموعه شهرداری شدند و امروز با کت و شلوار وارد سیستم های اداری شدند .

این مقام مسئول تاکید کرد: تمامی پرسنلی که در مجموعه شهرداری و سازمانها به عنوان نیروهای حجمی وارد شدند ولی در حال حاضر در قسمت اداری مشغول فعالیت می باشند،  شناسایی شوند تا تجزیه تحلیل و شناخت نیروهایی که قرار است انجام شود به نحو درست صورت گیرد .

وی تصریح کرد:  تا پایان سال ۴ ماه پیش رو داریم و عملا ما بحث دفترچه عوارضی و بودجه سال ۹۹ را پیش رو داریم که شهرداری باید برای شورای شهرارسال نماید و در این زمان باقی مانده شورانشینان انتظار دارند  شهردار منتخب سیاست های کوتاه مدت خود را به شورا اعلام کند تا اگر تایید و تصویب شد بر همان اساس کار را آغاز کند.

ابراهیم زاده ادامه داد: شهردار منتخب  یک مدیر مردم محور و عملیاتی می باشد و تمامی دوستانی که در معاونت های مختلف شهرداری آمل مشغول کار هستند نیز دارای سوابق خوبی هستند که امیدواریم تعاملات و همکاری های دوسویه به نفع مردم شهر آمل به اتمام برسد.

رییس شورای اسلامی شهر آمل تاکید کرد: موردی که در شرایط اقتصادی امروز،  شهرداری ها می توانند از آن بهره مند شوند بحث باز آفرینی است که نزدیک به ۱۵۲ هکتار از شهر آمل در بافت فرسوده وجود دارد و در این شرایط می توان از اعتبارات  و ظرفیت های ملی استفاده کرد .

وی عنوان کرد: چندین پروژه وجود دارد که شورای شهراز سالیان سال تا امروز در حال پیگیری آن می باشد و در حال نتیجه و بهره برداری می باشد که یکی از آنها بحث پسماند است که شرکت آترین قرار است برآورد قیمت را به وزارت کشور اعلام کند و کارهای عملیاتی و جدی آغاز گردد و این تعاملات را در دستگاه وزارت کشور داشته باشیم.

ابراهیم زاده افزود: بحث بعدی، رودخانه هراز است که در طی یکی ۲ ماه اخیر ما چند جلسه با فرماندار و مدیران مربوطه داشتیم که بحث ساماندهی و واگذاری آن انجام شد که در اینجا نقش ۲ جانبه آقای کوهستانی هم به عنوان سرپرست شهرداری و هم به عنوان یک حقوقی فنی که در توانست مشاوره های خوبی بدهد و توانستیم این صورتجلسه را به سرانجام برسانیم و در حال حاصر و ساماندهی رودخانه هراز را شروع کردیم و انشالله از ورودی شهر عملیات اجرایی  آن را داریم .

وی ادامه داد: شهرداری آمل ۱۴۱۰ پرسنل دارد که حقوق ماهیانه آنها بیش از ۹ میلیارد می باشد که وظیفه ی سنگینی بر دوش شهرداری است و یک ماه معوقه هم دارد که انشالله هر چه زودتر پرداخت شود.

رییس شورای شهر آمل گفت: انشالله فضا را جوری مدیریت کنیم که وصول مطالبات شدت بیشتری بگیرد و مجموعه دبیرخانه ماده صد و پرونده هایی که صدور رای شده، ابلاغیه هایشان را انجام دهند تا بتوانند وصول مطالبات داشته باشند که علاوه بر هزینه های جاری بحث پروژه های عمرانی وافزایش بودجه ای سال آینده نیز وجود دارد که باید مد نظر قرار گیرد.

وی تاکید کرد: بحث ممیزی باید دستور کار اصلی مجموعه شهرداری باشد و اگر نیاز به جلسات فشرده است زودتر انجام شود تا بتوانیم این مسیر را هدایت کنیم  و کارها را آنگونه که شایسته و بایسته است پیش ببریم.

ابراهیم زاده در پایان عنوان کرد: حق طبیعی مردم است بدانند در پارلمان شهری چه میگذرد و این وظیفه سنگین بر عهده رسانه ها می باشد که خبرها را مخابره کرده و اطلاعات را به شهروندان اعلام می کنند و میتوان گفت خبرنگاران بازوان بسیار قوی برای ما هستند.

خبر: سحر صالحی

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.