پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

شهردار آمل مطرح کرد;
آمل با تمام ظرفیت هایش ندار و گرفتار است/ نیاز به حمایت نخبگان شهری داریم/ وحدت باید سرفصل تمامی امورات ما قرار گیرد
سید حمید هاشمی شهردار آمل در جلسه شورای اسلامی شهر که با حضور اصحاب رسانه برگزار شد ضمن تقدیر و تشکر از اعضای شورای شهر گفت: مردم از بس شعار شنیده اند خسته شدند و تنها راه دوباره بازگشتن تفکرات و اندیشه ها به این جمع، اقدام و عمل است که قطعا با مدیریت اعضای شورا و حمایت های همکارانم در شهرداری این موضوع محقق خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سید حمید هاشمی شهردار آمل در جلسه شورای اسلامی شهر آمل که با حضور اصحاب رسانه برگزار شد ضمن تقدیر و تشکر از اعضای شورای شهر گفت: دیار آمل جدا از دماوند و تمامی خصایص ناب آن در جهان تشیع مزین به نام حضرت علامه حسن زاده آملی و آیت الله جوادی آملی است و این موضوع باعث افتخار می باشد.

وی افزود: آمل ورودی استان تهران به مازندران است و از جایگاه ویژه ای برخوردار است، بنابراین باید در اعتبارات شهری، روستایی و ملی نگاه ویژه ای به آن شود که کمتر به آن توجه شده است.

هاشمی ادامه داد: به استناد آیات قرآن، هیچ اتفاق خوبی محقق نخواهد شد مگر با وحدت، بنابراین تقاضای من از اعضای شورای شهر و تاکیدا همه همکاران بنده در شهرداری این است که وحدت را سرفصل امورات خود قرار دهند که غیر از این قطعا آنچه اهداف شهروندان و اعضای محترم شورا شهر است، محقق نخواهد شد.

وی تصریح کرد: از زحمات آقای امیرسلیمانی که زحمات ارزشمند بسیاری برای شهر آمل در طول ۹ سال اخیر کشیده اند سپاسگزاریم و برایشان آرزوی سلامتی و موفقیت های روز افزون در هر مسند و جایگاهی داریم .

شهردار آمل در ادامه تاکید کرد: امیدوارم آمل را در آینده ای نزدیک شهری پاک و زیبا داشته باشیم چرا که این شهر با تمام ظرفیت هایش، از ۸ کیلومتر رودخانه درون شهری گرفته تا  قدمت تاریخی آن و غیره، ندار و گرفتار است و این ظرفیت جای دیگری مگر با دست توانمند همکاران پرتلاش بنده در شهرداری و هدایت های اعضای شورای شهر ایجاد نخواهد شد .

وی اظهار داشت: از تمامی افرادی که برای شهر آمل قدمی بردارند و در پیشرفت و آبادانی بیشتر آن نقش آفرینی کنند استقبال خواهیم کرد و به عنوان خدمتگذار به مردم دستشان را می بوسیم.

هاشمی در ادامه بیان کرد: امروزه عرصه علم آنقدر گستردگی دارد که در همه حوزه ها ناتوان و بدون اطلاعات هستیم و فقط در بخش های محدودی هر کدام از ما متخصص هستیم، بنابراین نیاز به افراد کاربلد داریم از همین رو از تمامی نخبگان شهری می خواهیم به کمک شهرداری بیاییند و در تصمیم گیری ها نقش آفرین باشند.

وی افزود: مردم از بس شعار شنیده اند خسته شدند و تنها راه دوباره بازگشتن تفکرات و اندیشه ها به این جمع، اقدام و عمل است که قطعا با مدیریت اعضای شورا و حمایت های شما این موضوع محقق خواهد شد.

شهردار جهادی آمل در ادامه تصریح کرد: فرهنگ را همسان عمران دانسته و هیچ قصوری نباید انجام شود که اگر در حوزه شهری به عمران توجه می کنیم از فرهنگ غافل شویم، چرا که فعالیت در حوزه های مختلف از وظایف شهرداری است و ما نیز پایبند به آن هستیم و امیدواریم دوستان در بودجه نویسی آن را لحاظ کنند تا شهری پویا تر داشته باشیم.

این مقام مسئول تاکید کرد: نیاز به اندیشه و خرد هر ۹ عضو شورای اسلامی شهر آمل را در قالبی واحد داریم که بتوانیم در شهرداری کاملا متحد و همراستا با هم برای رفاه و حل معضلات و مشکلات مردم حرکت کنیم.

هاشمی در پایان گفت: رسانه ها نیازمندیهای تمامی جوامع هستند و امیدواریم بتوانیم در کنار اصحاب محترم رسانه شهرستان آمل روزهای خوبی را داشته باشیم و از همین امروز برای پیشرفت و آبادانی هر چه بیشتر و بهتر آمل دست یاری به طرف خبرنگاران دراز می کنم .

خبر: سحر صالحی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.