پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

سرمربی تیم والیبال کاله آمل مطرح کرد;
حمایت از تیم های ورزشی شهرم برایم افتخار است/ هفته آینده والیبال کاله بازی سختی مقابل تیم سایپا دارد
بهروز عطایی سرمربی تیم والیبال کاله آمل در حاشیه برگزاری هفته دوم مسابقات لیگ برتر والیبال نشسته بین تیم های شهدای ششم بهمن آمل و مس شهر بابک کرمان در گفتگوی کوتاه با خبرنگار مازندرانه بیان کرد: همانطور که دوستان رشته های دیگر به والیبال شهر ما تعلق خاطر دارند و حمایت می کنند، این طبیعی است که من و دوستانم برای حمایت از تیم شهدای ششم بهمن به ورزشگاه بیاییم و از تیم شهر خودمان حمایت کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

بهروز عطایی سرمربی تیم والیبال کاله آمل در حاشیه برگزاری هفته دوم مسابقات لیگ برتر والیبال نشسته بین تیم های شهدای ششم بهمن آمل و مس شهر بابک کرمان در گفتگو با خبرنگار مازندرانه بیان کرد: همانطور که دوستان رشته های دیگر به والیبال شهر ما تعلق خاطر دارند و حمایت می کنند، این طبیعی است که من و دوستانم برای حمایت از تیم شهدای ششم بهمن به ورزشگاه بیاییم و از تیم شهر خودمان حمایت کنیم.

وی افزود: افتخارم این است تیم های دیگر شهرم در رقابت های لیگ برتر درخشش دارند در بستکبال با ویلچر، والیبال نشسته و ورزش های دیگر که این موضوع باعث خوشحالی من و همه همکارانم است.

عطایی در پایان تاکید کرد: هفته آینده با تیم سایپا که یکی از تیم های قوی و با ریشه کشور است بازی داریم و قطعا ۲ تیم بازی سختی مقابل هم خواهند داشت و امیدوارم یک بازی خوب و تماشاگر پسندی اتفاق بیافتد که هواداران با دیدن آن لذت ببرند.

خبر: سحر صالحی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.