پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران مطرح کرد;
رسانه ها جهت دهنده و جریان ساز تحولات در کشور هستند
سمیه قاسمی طوسی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران طی بازدید از نمایشگاه مطبوعات با حضور در غرفه مازندرانه گفت: نمایشگاه مطبوعات یکی از رویدادهای فرهنگی مازندران می باشد که اهمیت دادن به بخش مطبوعات با توجه به اینکه استان مازندران بعد از تهران از نظر رسانه دومین استان کشور می‌باشد، ضروری و واجب است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سمیه قاسمی طوسی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران طی بازدید از نمایشگاه مطبوعات با حضور در غرفه مازندرانه گفت: برگزاری نمایشگاه‌های فرهنگی در عرصه حوزه کاری اداره کل ارشاد می باشد و قطعا می‌تواند انگیزه و امیدی برای مطبوعاتی که در تحریم‌های ظالمانه دشمن قرار دارند، باشد.
وی افزود: برگزاری اینگونه نمایشگاه‌ها با مدت زمان یک هفته ای، در کنار تمامی اختلاف‌نظرها یک حس همدلی و همگرایی بین رسانه‌ها و مطبوعات به وجود می آورد.
طوسی ادامه داد: نمایشگاه مطبوعات یکی از رویدادهای فرهنگی مازندران می باشد که اهمیت دادن به بخش مطبوعات با توجه به اینکه استان مازندران بعد از تهران از نظر رسانه دومین استان کشور می‌باشد، ضروری و واجب است.
وی تصریح کرد: امیدوارم این نمایشگاه قدم خیری باشد که مسئولین ارشاد و مدیرکل جوان، لایق و خوش آتیه آن که همواره در تلاش است گروه‌های مختلف هنری را با سختی هایی که موجود است دور هم جمع کرده و راضی نگه دارد، آن را ادامه دهند.
این مقام مسئول تصریح کرد: بانوان مثل همه افراد جامعه اکثراً با توجه به شرایط اقتصادی حال خوبی ندارند، مخصوصاً کارآفرینان و صاحبان صنعت که ما سعی می‌کنیم با گروه‌های مختلف جلساتی برگزار کنیم، مخصوصا زنان سرپرست خانوار، زنان بدسرپرست و بی‌سرپرست و زنانی که به نوعی در فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و غیره حضور دارند.
وی اظهار داشت: بر همین اساس دیدن همه این بانوان توان مضاعفی را طلب می‌کند و از خدا استمداد می طلبم که به ما توفیق این بدهد که قدم های کوچک ما به دیده شدن این بانوان کمک کند و با تمام شرایط موجود کل توانمان را هزینه می کنیم.
طوسی تاکید کرد: رسانه ها می توانند نسبت به تحولاتی که در کشور وجود دارد، جهت دهنده و جریان‌ساز باشند و توصیه همیشگی من به دوستان خبرنگار و اصحاب محترم رسانه این است که صرف اینکه فقط خبر منتشر کنند و هیچ تحلیل و نقدی روی آن انجام ندهند جفا در حق رسالتی است که خبرنگاران دارند.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران در پایان گفت: لذا انتظار می‌رود هم بی تفاوت نبودن را به مردم گوشزد کنند در مسائل مختلف و هم خود اصحاب رسانه آن رسالتی که دارند را فراموش نکنند و به جریان سازی در حوزه های مختلف نیز باور و اعتماد داشته باشند.
خبر: سحر صالحی

smart

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.