پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل مطرح کرد;
رسانه پیام رسای هر برنامه و اتفاق فرهنگی است/ مازندرانه رسالت خبری خود را به نحو احسنت انجام داده است
امیر امیرنیا رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل طی بازدید از نمایشگاه مطبوعات استان مازندران با حضور در غرفه مازندرانه گفت: رسانه مازندرانه با عملکردی مناسب و حواشی مثبت، توانسته در جامعه موج ایجاد کند و با برگزاری برنامه های فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و ... رسالت خبری خود را به نحو احسنت انجام داده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

امیر امیرنیا رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل طی بازدید از نمایشگاه مطبوعات استان مازندران با حضور در غرفه مازندرانه گفت: نمایشگاه بسیار خوبی در حال برگزاری می باشد و جا دارد از دست اندرکاران برگزاری این رویداد تقدیر و تشکر کرد. به نظر من اگر این نمایشگاه در موقعیت مکانی بهتر و قابل دسترس تری برگزار می‌شد، قطعاً استقبال بیشتر بود و مردم را درگیر می کرد .
وی افزود: امیدواریم بتوانیم این‌گونه نمایشگاه‌ها را با کمک اصحاب رسانه شهرستان آمل و تمامی هم استانی ها با توجه به امکانات خوبی که در آمل وجود دارد، راه اندازی کنیم.
امیرنیا ادامه داد: رسانه پیام رسای هر برنامه و اتفاق فرهنگی است و مسئولین برگزاری این نمایشگاه بسیار هوشمندانه نمایشگاه کتاب را در کنار مطبوعات دایر کردند چرا که اگر غیر از این بود پیام اخبار نمایشگاه کتاب به خوبی منعکس نشده و به گوش مردم نمی رسید.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل در پایان گفت: رسانه مازندرانه با عملکردی مناسب و حواشی مثبت، توانسته در جامعه موج ایجاد کند و با برگزاری برنامه های فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و … رسالت خبری خود را به نحو احسنت انجام داده است.
خبر: سحر صالحی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.