پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد;
کمربندی ولیعصر فریدونکنار تا پایان امسال به بهره برداری خواهد رسید
ولی الله نانواکناری نماینده مردم فریدونکنار و بابلسر در مجلس شورای اسلامی طی بازدید از نمایشگاه مطبوعات مازندران با حضور در غرفه مازندرانه گفت: به طور حتم مخالف انتقال آب خزر هستیم و به شدت با این موضوع برخورد خواهیم کرد و اجازه نخواهیم داد در این زمینه اقدامی انجام شود، چرا که تبعات زیست محیطی زیادی برای استان مازندران به وجود می آورد و کاملاً غیرکارشناسی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

ولی الله نانواکناری نماینده مردم فریدونکنار و بابلسر در مجلس شورای اسلامی طی بازدید از نمایشگاه مطبوعات مازندران با حضور در غرفه مازندرانه گفت: حضور رسانه ها و مطبوعات استان مازندران در این نمایشگاه کار بسیار ارزشمندی است که امیدواریم مستمر برگزار شود تا اهالی قلم بتوانند توانمندی های خود را در دید عموم قرار دهند.
وی ادامه داد: تعداد رسانه های حاضر در این نمایشگاه برای بنده شگفت انگیز بود و بسیار خوشحالم جوانان استان مازندران در حوزه رسانه به این سطح بالا رسیدند و با قدرت در حال انجام رسالت خبری خود هستند.
نانواکناری افزود: یکی از ایرادات اساسی این نمایشگاه فاصله مکانی و دسترسی بسیار سخت مردم می باشد که در بازدید ها نیز تأثیر بسزایی گذاشته است و امیدواریم در آینده این موضوع با درایت مسئولان و همفکری اصحاب قلم و رسانه رفع گردد تا مردم بیشتر از توانمندی‌های مطبوعات بهره‌مند شوند.
وی تصریح کرد: کمربندی ولیعصر و پل روگذر فریدونکنار با قول مساعد وزیر که ۲۰ سال به همین شکل مانده است، تا پایان سال ۹۸ به بهره برداری خواهد رسید و ما نیز منتظر عمل کردن به وعده وعیدها هستیم تا هرچه زودتر همشهریان فریدونکناری بتوانند از این کمربندی استفاده کنند و معضل چندین ساله آنها حل شود به سرانجام برسد.
نماینده مردم فریدونکنار و بابلسر در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: به طور حتم مخالف انتقال آب خزر هستیم و به شدت با این موضوع برخورد خواهیم کرد و اجازه نخواهیم داد در این زمینه اقدامی انجام شود، چرا که تبعات زیست محیطی زیادی برای استان مازندران به وجود می آورد و کاملاً غیرکارشناسی است.

خبر: سحر صالحی

smart

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.