پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

همزمان با هفته بسیج انجام شد;
افتتاح ۶ خانه محروم با اعتبار بیش از ۵ میلیارد ریال در آمل
صبح امروز همزمان با هفته بسیج 6 خانه محروم روستایی با همت کمیته امداد امام خمینی(ره)، مجمع خیرین محرومیت زدایی و سپاه ناحیه آمل در بخش های دابودشت و دشت سر این شهرستان افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

صبح امروز همزمان با هفته بسیج ۶ خانه محروم روستایی با همت کمیته امداد امام خمینی(ره)، مجمع خیرین محرومیت زدایی و سپاه ناحیه آمل در بخش های دابودشت و دشت سر این شهرستان افتتاح شد.

گفتنی است در افتتاح این خانه های محروم که در روستاهای پاسکی محله، قلعه کش، مطهر، کاشی محله، وسطی کلا و عرب خیل انجام شد، سرهنگ جابر عسگری فرمانده سپاه ناحیه آمل، قربانی رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) آمل، فضلی بخشدار دابودشت، یگانه مسئول بسیج سازندگی شهرستان آمل و جمعی دیگر از مسئولین و اصحاب رسانه حضور داشتند.

لازم به ذکر است برای ساخت این ۶ خانه محروم ۵۰ الی ۸۰ متر مربعی، مبلغی معادل ۵۴۰ میلیون تومان هزینه شد که از این مبلغ ۱۸۰ میلیون تومان را کمیته امداد امام خمینی (ره) آمل و ۳۶۰ میلیون تومان مابقی را مجمع خیرین محرومیت زدایی این شهرستان تامین کردند.

در پایان باید گفت حضور گروههای جهادی در ساخت این خانه های محروم غیر قابل انکار است و این اقدام شایسته و پسندیده آنها جای تقدیر و تشکر فراوان دارد.

خبر: سحر صالحی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.