پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مدیرکل بهزیستی استان مازندران مطرح کرد;
رسانه ها یکی از ارکان های نظارتی مهم هستند
جمال باقری مدیرکل بهزیستی استان مازندران در بازدید از نمایشگاه مطبوعات با حضور در غرفه مازندرانه گفت: این گونه نمایشگاه‌ها بهانه ای می‌شود تا رسانه ها مطالبات اجتماعی را در سطح جامعه منعکس کنند و پاسخگویی مسئولین را هم داشته باشند و در حقیقت یک ارتباط دو سویه بین مسئولین با مردم ایجاد می کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

جمال باقری مدیرکل بهزیستی استان مازندران در بازدید از نمایشگاه مطبوعات با حضور در غرفه مازندرانه گفت: نمایشگاه مطبوعات در سطح جامعه اجماعی ایجاد می‌کند تا مردم از توانمندی‌های رسانه اطلاعات خوبی کسب کنند.

وی افزود: کنار هم بودن رسانه ها بسیار خوب است و به طور حتم می‌تواند مشکلات و مسائل موجود را شناسایی کنند و آن را در سطح جامعه انعکاس دهند.

باقری ادامه داد: این گونه نمایشگاه‌ها بهانه ای می‌شود تا رسانه ها مطالبات اجتماعی را در سطح جامعه منعکس کنند و پاسخگویی مسئولین را هم داشته باشند و در حقیقت یک ارتباط دوسویه بین مسئولین با مردم ایجاد می کنند.

وی اظهار داشت: رسانه ها یکی از ابعاد نظارتی مهم هستند که بیطرفانه می‌توانند فعالیت کنند و نظارت غیر مغرضانه ای بر روی مسائل و اتفاقات مختلف داشته باشند.

این مقام مسئول در پایان تصریح کرد: رسانه‌ها نقش مهمی در اصلاح روند خدمات دستگاه ها و ارتباط بین مردم با نهادهای ارائه دهنده خدمت دارند که این موضوع به خوبی تاثیرگزاری مطبوعات را نشان می دهد.

خبر: سحر صالحی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.