پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اینستاگرام صفحه بسیج دانشکده حقوق شهید بهشتی را مسدود کرد
صفحه رسمی بسیج دانشجویی دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی در پی پرداختن به FATF و انتقاد از این لایحه توسط اینستاگرام مسدود شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

صفحه رسمی بسیج دانشجویی دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی در پی پرداختن به FATF و انتقاد از این لایحه توسط اینستاگرام مسدود شد.

بنابراین گزارش، صفحه بسیج دانشجویی برخی از دانشگاه‌های نیز در گذشته توسط اینستاگرام مسدود شده است.

بر همین اساس بسیج دانشجویی دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی طی بیانیه‌ای اعلام کرد: « در ماه های اخیر شاهد حذف و غیر فعال نمودن صفحات منتسب به بسیج دانشجویی دانشگاه های سراسر کشور توسط مدعیان دروغین آزادی بیان بوده ایم. مدعیانی که تاب گوش سپردن به نظرات مخالفشان را ندارند و با انجام سلسه اقداماتی دست به حذف و غیر فعال کردن صفحات مخالف عقایدشان نموده اند. هدف آنها از این امور گرفتن انگیزه جوانان انقلابی و تضعیف عقاید این جوانان و به تبع تضعیف جریان انقلابی است.

در راستای همین اقدامات ساعتی قبل صفحه بسیج دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی که به صورت تخصصی به  بررسی fatf می‌پرداخت  توسط اینستاگرام از دسترس خارج شده است.

ما دانشجویان انقلابی دانشگاه شهید بهشتی به نمایندگی از دانشجویان  سراسر کشور اعلام می‌کنیم که این اقدامات و اقدامات مشابهی که انجام می شود هیچ تاثیری بر فعالیت  ما نداشته و ما را در پشبرد  این فعالیت ها با انگیزه تر کرده و درستی راهی که انتخاب کرده ایم را برای ما مشخص می کند.

همچنین به عنوان سربازان جنگ رسانه ای به فعالیت هایمان ادامه داده و سعی در روشنگری های بیش تر در فضای رسانه ای خواهیم داشت و این فعالیت ها را تا نابودی و متلاشی کردن تفکرات مدعیان دروغین آزادی ادامه خواهیم داد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.