پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

برف تکانی درختان در تهران
مدیرکل دفتر شهردار تهران از حضور 500 نیروی سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران برای برف تکانی درختان و جلوگیری از شکسته شدن شاخه ها خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

مصطفی کاظمی با اشاره به وضعیت برف روبی و ترافیک معابر گفت: وضعیت ترافیک معابر در منطقه یک از نظر تردد و برف روبی نسبت به صبح بسیار بهتر شده و مشکل حادی وجود ندارد.

وی ادامه داد: در حال حاضر برف ها به حاشیه خیابان رانده شده اند و خودروها امکان تردد دارند، اما حضور پلیس برای هدایت ماشین ها مشاهده نمی شود.

کاظمی با بیان اینکه در حال حاضر مشکل خاصی از حیث تردد در معابر اصلی منطقه یک وجود ندارد، اما معابر فرعی با مشکلاتی رو به رو هستند که حتما در ساعات آتی برطرف خواهد شد، ادامه داد: براساس اعلام سازمان هواشناسی، بارش ها تا ساعت ۱۶ ادامه خواهد داشت. از این رو، از شهروندان می خواهیم تا از ترددهای غیرضرور اجتناب کنند و نهایت همکاری را با نیروهای شهرداری تهران داشته باشند.

وی با اشاره به وضعیت کلی ترافیک در معابر تهران، با بیان اینکه آنگونه که دوربین ها نشان می دهند در حال حاضر در معابر اصلی پایتخت ترافیک حادی نداریم، گفت: هم اکنون تمامی شهرداران مناطق در تهران در حالت آماده باش هستند و از هر یک از مناطق ۲۰، ۱۹، ۱۸، ۱۷، ۱۰، ۱۲ و ۱۴ حدود ۱۵۰ نیرو به مناطق ۱، ۲، ۳ و ۵ اعزام شده اند تا با انجام اقدامات لازم نسبت به برف روبی پیاده روها و معابر فرعی اقدام کنند تا شاهد یخ زدگی در ساعات آینده نباشیم.

مدیرکل دفتر شهردار همچنین از اعزام ۵۰۰ نیروی سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران برای برف روبی درختان و جلوگیری از شکستگی شاخه های درختان به مناطقی که بیشترین حجم برف را دارند، خبر داد.

وی افزود: تمام تلاش شهرداری تهران این است تا با برف روبی از یخ زدگی معابر به طور کامل جلوگیری شود.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.