پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

پیشنهاد سهمیه ۱۲۰ لیتری سوخت برای سرویس مدارس
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌ شهری کشور گفت:‌پیشنهاد سهمیه 120 لیتری سوخت برای سرویس‌ مدارس را به دستگاه‌های ذی‌ربط داده‌ایم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

مرتضی ضامنی مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌ شهری کشور در گفت‌وگویی درباره سهمیه بنزین سرویس‌های مدارس که در سامانه سپند ثبت نام کرده‌اند، اظهار داشت: در حوزه سهمیه بنزین سرویس مدارس اقدامات لازم انجام شده و به مسئولین ذیربط اطلاعات پیمایش را داده‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: سرویس‌های مدارسی که سهمیه بنزین می‌گیرند که در سامانه سپند ثبت‌نام کرده باشند و خودروهایی که در سامانه سپند ثبت نام نکرده‌اند و سرویس مدرسه هستند از سهمیه بنزین خارج خواهند شد چرا که فعالیت آنها غیرقانونی و خارج از سرویس است.

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌ شهری کشور بیان داشت: به طور میانگین پیماش هر سرویس مدرسه در طول روز بین ۱۰ تا ۲۰کیلومتر است و پیشنهاد داده‌ایم که ماهی ۱۲۰ لیتر سهمیه بنزین خودروهای سرویس مدارس باشد.

ضامنی گفت:‌احتمالا این سهمیه برای خودروهای سرویس مدرسه پیشنهاد داده می‌شود و تصمیم‌گیری لازم اتخاذ خواهد شد.

وی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه چرا بعضی از دانش‌آموزان هنوز فاقد سرویس مدرسه هستند، گفت: سامانه سپند برای ثبت‌نام والدین باز است و اگر موردی و یا مشکلی وجود دارد می‌توانند آن را از طریق شهرداری و مدیران مدرسه پیگیری کنند تا حل شود.

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌ شهری کشور در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه آیا با افزایش نرخ بنزین کرایه‌های تاکسی افزایش می‌یابد، گفت: با توجه به اینکه تاکسی‌ها سهمیه لازم را دریافت کرده‌اند و به صورت مرتب نیز اطلاع‌رسانی لازم صورت گرفته است قطعا افزایش نرخ کرایه برای تاکسی در کشور نخواهیم داشت. در صورتی که تصمیم دیگری اتخاذ شود آن را اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.