پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

تهیه ۱۵۰ مخزن شن در معابر منطقه ۶
شهردار منطقه۶ با اشاره به برودت هوای این روزهای پایتخت و آمادگی برای فصل بارش از استقرار سایت‌های برف‌روبی در سطح منطقه خبر داد و گفت: این سایت‌ها در نقاط حساس و پرتردد معابر اصلی و بزرگراهی مستقر شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

تورج فرهادی با اعلام این خبر اظهار داشت: ستاد برف‌روبی منطقه در برابر بارش برف و یخ‌زدگی معابر آمادگی لازم را دارد و بر همین اساس نقاط بحرانی در محلات سطح محدوده پیش‌بینی شده و ۶محل اصلی دپوی شن و نمک در نظر گرفته شده و ۱۵۰مخزن شن و نمک نیز در سطح معابر جانمایی شده است.

شهردار منطقه۶ با اشاره به جلسات هماهنگی اعضای ستاد برف‌روبی منطقه گفت: محل استقرار دپوی شن و ماسه نواحی نیز مشخص شد و در ناحیه یک دروازه دولت، ناحیه دو کوچه رهنما، ناحیه سه میرزای‌شیرازی کوچه عزیزاللهی، ناحیه ۴ خیابان بیست‌وهفتم کردستان روبروی تره‌بار و ناحیه ۵ خیابان حضرت ولیعصر(عج) روبروی کوچه پناه، جنب زمین ورزشی در نظر گرفته شده است.

وی تصریح کرد: با توجه به حضور فعال عوامل سایت برف‌روبی و تجهیز ماشین‌آلات از هر گونه یخ‌زدگی و لغزندگی در معابر جلوگیری می‌کنیم

فرهادی گفت: علاوه بر شش سایت اصلی برف‌روبی، ۱۵۰مخزن شن و نمک در سطح محدوده جانمایی و گروه‌های عملیاتی نیز مشخص شده تا در زمان بارندگی خدمت‌رسانی کنند.

شهردار منطقه۶ به دیگر اقدامات منطقه و استقرار تجهیزات لازم و ماشین‌آلات سنگین در زمینه برف‌روبی اشاره کرد و خاطرنشان کرد: در ایام بارش نزولات جوی، با آمادگی کامل به خدمت رسانی بهینه و سریع به شهروندان پرداخته و سهولت تردد آنان در سطح معابر منطقه را با اولویت فراهم می‌کنیم.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.