پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اخبار انتظامی;
سارق خودرو در آمل گرفتار قانون شد
در پي وقوع چندين فقره سرقت خودرو و اموال داخل آن در سطح شهرستان آمل، کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی آمل متهم را شناسایی و پس از هماهنگی های قضائی وی را در عملیاتی ضربتی حین تردد در یکی از محورهای شهر با یک خودرو سرقتی دستگیر کردند و متهم در بازجویی های به عمل آمده به 44 فقره سرقت شامل سرقت 36 فقره خودرو و 8 فقره سرقت اموال و قطعات داخلی آن اقرار کرد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سردار سیدمحمود میرفیضی، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو و اموال داخل آن در سطح شهرستان آمل، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی آن فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان مازندران، افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی های همه جانبه، کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی آمل متهم را شناسایی و پس از هماهنگی های قضائی وی را در عملیاتی ضربتی حین تردد در یکی از محورهای شهر با یک خودرو سرقتی دستگیر کردند .

وی اظهار داشت: متهم در بازجویی های به عمل آمده به ۴۴ فقره سرقت شامل سرقت ۳۶ فقره خودرو و ۸ فقره سرقت اموال و قطعات داخلی آن اقرار کرد .

میرفیضی از کشف خودروهای سرقتی و تحویل به مال باختگان خبر داد و گفت: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد و تحقیقات پلیسی در این زمینه ادامه دارد .

فرمانده انتظامی استان مازندران به شهروندان و مالکان خودروها، توصیه کرد: ضمن رعایت هشدارهای انتظامی و قراردادن اشیاء قیمتی در داخل خودرو از پارک آن در مکان های فاقد روشنایی مناسب و خلوت خودداری کنند و در صورت هرگونه مورد مشکوک مراتب را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند .

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.