پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فرمانده انتظامی شهرستان آمل خبر داد;
کشف ۲۶ فقره انواع سرقت در شهرستان آمل
فرمانده انتظامی شهرستان آمل از اجرای طرح مقابله با سرقت و دستگیری 18 سارق حرفه ای با 26 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ نعمت الله آزادی با اعلام این خبر، گفت: در راستای کاهش وقوع سرقت و مقابله با ناهنجاری های اجتماعی، طرح عملیاتی ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح شهرستان آمل، به اجراء در آمد.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، تصریح کرد: با هماهنگی قضائی، ماموران انتظامی این فرماندهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی موفق به شناسایی و دستگیری ۱۸ متهم به سرقت در عملیاتی ضربتی شدند.

سرهنگ آزادی از کشف مقادیر قابل توجهی اموال مسروقه از مخفیگاه متهمان خبر داد و خاطر نشان کرد: این افراد در تحقیقات و بازجویی های به عمل آمده به ۲۶ فقره سرقت در این شهرستان اعتراف کردند.

وی همچنین از دستگیری ۱۶ معتاد متجاهر و معرفی آنان به مراکز ماده ۱۶ و کمپ های ترک اعتیاد خبر داد و اظهار داشت: چند تن  از خرده فروشان مواد مخدر نیز دستگیر و مقادیری مواد از آنان کشف و تحویل مرجع قضائی شدند .

فرمانده انتظامی شهرستان آمل در خاتمه با بیان اینکه، امنیت فرآیندی است که همه در تولید آن باید نقش آفرینی کنند از شهروندان خواست: هرگونه اطلاعات و اخباری در زمینه مسائل امنیتی و انتظامی را سریعاً از طریق تلفن ۱۱۰ با پلیس در میان بگذارند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.