پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فرمانده انتظامي شهرستان آمل خبر داد;
کشف ۱۰ تن چوب جنگلی قاچاق در آمل
سرهنگ نعمت الله آزادی فرمانده انتظامي شهرستان آمل گفت: در اجرای طرح عملیاتی مبارزه با قاچاق محصولات جنگلی، ماموران انتظامی پاسگاه آغوزبن این فرماندهی موفق به شناسایی 2 قاچاقچی محصولات جنگلی در این شهرستان شدند که پس از دستگیری، از محل فعالیت آنان بيش از 10 تن انواع چوب آلات جنگلي قاچاق كشف شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ نعمت الله آزادی فرمانده انتظامی شهرستان آمل گفت: در اجرای طرح عملیاتی مبارزه با قاچاق محصولات جنگلی، ماموران انتظامی پاسگاه آغوزبن این فرماندهی موفق به شناسایی ۲ قاچاقچی محصولات جنگلی در این شهرستان شدند.

وی ،تصریح کرد:با انجام اقدامات اطلاعاتی، ماموران با شناسایی محل دپوی چوب های قاچاق توسط متهمان شدند .

سرهنگ آزادی، خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی با مرجع قضائی ماموران انتظامی این فرماندهی با همکاری ماموران اداره جنگلبانی متهمان را دستگیر کردند و در بازرسی از محل فعالیت آنان بیش از ۱۰ تن انواع چوب آلات جنگلی قاچاق کشف شد.

وی از توقیف یک دستگاه خودرو وانت در حین بارگیری چوب قاچاق توسط متهمان در این محل خبر داد و گفت: این افراد پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی آمل با بیان اینکه برای حفظ منابع طبیعی به عنوان جزء مهمی از زندگی و حیات بشر و حق نسل آینده برای ادامه بقاء نیازمند همکاری همگانی است، افزود: در این راستا همراهی و همکاری شهروندان در شناسایی و دستگیری مجرمان و متخلفان نقش بسیار مهمی در موفقیت پلیس در اجرای ماموریت‎‌ها و تولید امنیت پایدار در جامعه خواهد دارد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.