پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مدیر دبیرستان دخترانه فکر نو شهرستان آمل مطرح کرد;
نسل چهارم انقلاب باید تداوم دهنده راه امام و شهدا باشند
شهربانو بخشی مدیر دبیرستان دخترانه فکر نو در حاشیه برگزاری مراسم روز دانش آموز در این مدرسه به خبرنگار مازندرانه گفت: باید به دانش آموزان و نسل چهارم انقلابمان بیاموزیم، جلوی هیچ ظلمی سر خم نکنند و تداوم دهنده راه امام و شهدا باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

شهربانو بخشی مدیر دبیرستان دخترانه فکر نو در گفتگو با خبرنگار مازندرانه بیان کرد: صبح امروز برنامه بسیار خوبی به مناسبت روز دانش آموز با همت هیئت بازی های بومی و محلی شهرستان آمل برگزار کردیم که ریاست اداره آموزش و پرورش و ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل نیز در آن حضور داشتند.

وی افزود: با توجه به احیا کردن بازی های بومی و محلی تصمیم به اجرای برنامه مشترک با هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی گرفتیم و خداروشکر برنامه های شاد و مهیجی برگزار شد.

بخشی ادامه داد: ۱۳ آبان‌ماه یادآور حماسه بزرگ تسخیر لانه جاسوسی آمریکا است که به تعبیر امام راحل انقلاب دوم بود و بسیاری از بزرگان معتقد بودند که اگر لانه جاسوسی تسخیر نمی‌شد انقلاب با انحرافاتی مواجه و ممکن بود به اهداف واقعی خود دست پیدا نکند.

وی تصریح کرد: به همراه همکاران و دانش آموزان مدرسه فکر نو، روز گذشته در راهپیمایی باشکوه ۱۳ آبان در آمل شرکت کردیم تا با حفظ وحدت و انجسام در مقابل دشمن، توطئه‌های آنها را خنثی کنیم .

این مقام مسئول تاکید کرد: باید به دانش آموزان و نسل چهارم انقلابمان بیاموزیم، جلوی هیچ ظلمی سر خم نکنند و تداوم دهنده راه امام و شهدا باشند.

خبر: سحر صالحی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.