پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

رییس اداره بهزیستی آمل خبر داد;
آموزش کودکان در مقابله با خطرات بسیار حیاتی می باشد
کبری اسفندیاریان ریاست اداره بهزیستی شهرستان آمل در گفتگویی کوتاه با خبرنگار مازندرانه بیان کرد: هدف از برگزاری مانور هفته پدافند غیر عامل در مهد کودک ها، آشنایی کودکان با نهادهای امداد رسان و نحوه برخورد کودکان در زمان حادثه می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

کبری اسفندیاریان ریاست اداره بهزیستی شهرستان آمل در گفتگویی کوتاه با خبرنگار مازندرانه در خصوص برگزاری برنامه های هفته پدافند غیر عامل در برخی از مهد کودک ها بیان کرد: همه ساله به مناسبت هفته پدافند غیر عامل در یکی از مهد کودک های سطح شهرستان آمل مراسمی برگزار می کنیم.

وی افزود: در این مراسم که با حضور مسئولین و برخی نهادهای امداد رسان نیز همراه می باشد، ابتدا زنگ زلزله به صدا در می آید و پس از آن دانش آموزان طبق آموزش هایی که از قبل توسط معلمان و مربیان خود دیده اند به کار امداد و نجات می پردازند.

اسفندیاریان ادامه داد: انجام این مراسمات و آموزش ها که حیاتی است، باعث می شود تا یک کودک موارد ایمنی مناسب در مقابله با خطرناک مختلف (زلزله، سیل، طوفان و …) را از نزدیک لمس کند و این تجربه ها را در صورت بروز حوادث غیر مترقبه مورد استفاده قرار دهد.

این مقام مسئول در پایان گفت: هدف کلی از برگزاری مانور هفته پدافند غیر عامل در مدارس، آشنایی کودکان با نهادهای امداد رسان و نحوه برخورد کودکان در زمان حادثه می باشد.

خبر: سحر صالحی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.