پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه;
مسئولین آملی در راهپیمایی ۱۳ آبان چه گفتند؟
مسئولان شهرستان آمل در راهپیمایی ۱۳ آبان درباره روز ملی استکبار ستیزی در گفتگو با خبرنگار مازندرانه نظراتشان را بیان کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

نیما کوهستانی سرپرست شهرداری آمل در حاشیه مراسم راهپیمایی ۱۳آبان در گفت و گوی با خبرنگار مازندرانه گفت: وظیفه هر یک از ما می باشد که در مراسم ۱۳آبان شرکت کنیم و یاد و خاطرات آن روز را گرامی داشته باشیم تا مشت محکمی بر دهان استکبار باشد.

وی در خصوص مراسم امروز ادامه داد: مراسم بسیار پرشور و باشکوه برگزار شد و همین که قشر جوان و نسل سومی ها و چهارمی ها در این مراسم حضور دارند حکایت از اهمیت این موضوع دارد.

 

جمشید نیک زاده رئیس جمعیت هلال احمر آمل در حاشیه مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان در گفت و گوی با خبرنگار مازندرانه گفت: مراسم پرشور و باشکوهی برگزار شد که با حضور حداکثری دانش آموزان و مسئولین آملی همراه بود.

وی افزود: جمعیت هلال احمر بر اساس وظایفی که دارد هر جا گروه و اجتماعی جمع می شوند برای پشتیبانی و حمایت از آنها حضور پیدا می کند.

وی ادامه داد:امروز ۳دستگاه خودرو و ۳تیم امدادی را برای آمل، منطقه دابودشت و لاریجان اعزام کردیم که الحمدلله هیچ حادثه ای را نداشتیم و این راهپیمایی به صورت منظم و بدون هیچ گونه حادثه ای برگزار گردید.

 

امیر امیرنیا رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل در حاشیه مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان در گفت و گوی با خبرنگار مازندرانه گفت: برنامه امروز ۱۳ آبان با حضور پرشور علاقمندان ، نوجوانان و جوانان بسیار پرشور و باشکوه برگزار شد.

وی افزود: با وجود اتفاقات منطقه ای و بین المللی، فکر می کنم حضور این چنینی برای نونهالان، نوجوانان و جوانان فرهنگ سازی خوبی می شود تا به هیچ وجه زبان زور و ستم را قبول نکنند و همچین مشت محکمی بر دهان آمریکا و دشمنانی که فکر و نگاه بد به این سرزمین دارند، بزنند.

خبر: سحر صالحی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.