پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مدارس منتخب شمال شرق تهران آماده اجرای طرح شهردار مدرسه
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار از آمادگی این منطقه برای برگزاری دوره اول انتخابات شهردار مدرسه در20 مدرسه منتخب خبر داد و گفت: شهرداران مدارس به عنوان چشم بینای مدیریت شهری تسهیل گر امور محلات خواهند بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

معصومه سادات عمارتی معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار  با بیان این خبر افزود: نشست ستاد اجرایی طرح شهردار مدرسه با شعار شهردار مدرسه و مسئولیت اجتماعی  به منظور هماهنگی و برگزاری هرچه بهتر انتخابات با حضور معاون پرورشی آموزش و پرورش منطقه و روئسای اجتماعی نواحی ۹گانه و کارشناسان و تسهیل گران طرح برگزار شد.

وی در ادامه افزود: طرح شهردار مدرسه در ۲۰مدرسه منتخب منطقه در مقطع متوسطه دوره اول با هدف  ارتقاء سطح آگاهی دانش آموزان در موضوعات مختلف شهری و رویکرد آموزش شهروندی روز ۲۰ آبان سالجاری برگزار می شود.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار از اهداف مهم برگزاری این طرح آشنا شدن دانش آموزان با حقوق و وظایف شهروندی، تصمیم گیری جمعی، تقویت حس مسئولیت پذیری ، مفهوم انتخابات و بالا بردن سطح آگاهی دانش آموزان و…  عنوان کرد.

عمارتی خاطرنشان کرد:  انتخابات شهردار مدرسه به طور همزمان در ۲۰مدرسه دخترانه و پسرانه روز بیستم آبان ماه  برگزار و طی آن شهرداران مدرسه با رای مستقیم دانش آموزان  به مدت یکسال تحصیلی انتخاب می شوند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.