پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

پدافند غیرعامل باید فرهنگ‌سازی شود
استاندار تهران گفت: باید پدافند غیرعامل ابتدا فرهنگ‌سازی شود و سپس اهتمام جدی به این موضوع داشته باشیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در سومین نشست پدافند غیرعامل اظهار داشت:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در بین استان‌های کشور، استان تهران به عنوان استان ممتاز در پدافند غیرعامل محسوب می‌شود.

وی ادامه داد:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ استانداردهای پدافند غیرعامل موضوع بسیار بااهمیتی است که توسط مقام معظم رهبری به آن اشاره شده است و باید اقدامات لازم در این خصوص صورت بگیرد.

استاندار تهران اظهار داشت:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ هر روز به اهمیت پدافند غیرعامل در استان افزوده می‌شود و هر چقدر آگاهی و نگاه ما با اشراف بیشتری انجام شود، مقاومت و بازدارندگی را افزایش خواهد داد.

محسنی بندپی به مراسم ۱۳ آبان، روز دانشجو اشاره کرد و  گفت: در مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان چهار نسل حضور داشتند و استکبار جهانی از این حضور ترس و لرز می‌گیرد و حضور مردم در صحنه‌های مختلف بالطبع بیشتر از دیگر اقدامات تاثیرگذار خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: این نگاه روز به روز در حال افزایش است که پدافند غیرعامل به عنوان یک فرهنگ باید در دستگاه‌های اجرایی نهادینه و اجرایی شود.

استاندار تهران اظهار داشت:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ جمهوری اسلامی ایران از بدو پیروزی انقلاب به لحاظ نظامی، سیاسی، جنگ سایبری، اقدامات تروریستی و جنگ روانی توسط استکبار جهانی مورد هدف قرار گرفته است و امروز هم این توطئه‌ها متوقف نشده است و ادامه دارد؛ بنابراین فرهنگ‌سازی و اهتمام جدی به پدافند غیرعامل یکی از ملزومات اصلی است.

محسنی بندپی خاطرنشان کرد: اگر در حوزه پدافند غیرعامل مردم همکاری نکنند، خیلی در اهدافمان موفق نخواهیم بود.

وی یادآور شد: در تیر ماه ۹۸ شاهد افزایش قیمت‌ها بودیم ولی از تیر تا شهریور یک ثبات قیمتی اتفاق افتاد و از شهریور ماه قیمت‌ها کاهش پیدا کرد؛ بنابراین توجه به تولید ملی و حمایت از تولیدکنندگان باعث جلوگیری از خروج از کشور خواهد شد و ان‌شاءالله توطئه‌های دشمن بی‌اثر می‌شود.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.