پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

روایت تصویری از کمپین «به فرزندم می‌گویم» در راهپیمایی ۱۳ آبان
کمپین «#به_فرزندم_می‌گویم» برای مطالعه اسناد لانه جاسوسی توسط مادران برای فرزندان‌‌ ایران زمین ایجاد شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

امروز روز ملی مبارزه با استکبار و روز دانش‌آموز بود؛ روزی که مردم ایران قدرت خود را به استکبار جهانی نشان دادند و اعلام کردند که زیر بار ظلم و ستم نمی‌روند.

روز گذشته گروه مردمی بانوی تمدن‌ساز طی بیانیه‌ای از راه‌اندازی کمپین «#به_فرزندم_می‌گویم» به منظور بازخوانی اسناد لانه جاسوسی برای فرزندان ایران زمین در آستانه سالروز ۱۳ آبان خبر دادند.

در متن این بیانیه آمده است: سه سال از دستور عتاب‌گونه حضرت آقا مبنی بر ورود اسناد لانه جاسوسی به کتب درسی می‌گذرد و متاسفانه تا کنون اقدام قابل ذکری از سوی وزارت آموزش و پرورش در این خصوص صورت نپذیرفته است.

در راستای پر کردن این خلأ که نشان از اختلال در دستگاه مرکزی مدیریت اجرایی کشور دارد همچنین لبیک به فرمان امام خامنه‌ای که فرمودند «آنجایی که احساس می‌کنید دستگاه مرکزی اختلالی دارد و نمی‌تواند درست مدیریّت کند، آنجا آتش‌به‌اختیارید؛ یعنی باید خودتان تصمیم بگیرید، فکر کنید، پیدا کنید، حرکت کنید، اقدام کنید»، با توجه به اینکه خانواده اولین دانشگاه انسان‌سازی و مادر اولین مربی بشر و تأثیر عاطفه مادری بر نهادینه‌سازی و بسط عقاید حقه بلا منازع است، ما مادران گروه مردمی «#بانوی_تمدن_ساز» به مناسبت روز ۱۳ آبان با تکیه بر ظرفیت‌های خدادادی مادر، کمپین «#به_فرزندم_می‌گویم» را جهت مطالعه اسناد لانه جاسوسی توسط مادران برای فرزندان‌‌ ایران زمین تشکیل داده‌ایم.

این کمپین در دو پیام‌رسان ایتا و تلگرام به آدرس‌‌های http://eitaa.com/joinchat/1105264666C05219a4272 و banooyetamadonsaz@ راه‌اندازی شده است؛ اما امروز و در بین راهپیمایی ۱۳ آبان، کمپین «#به_فرزندم_می‌گویم» شکل جدی‌تری به خود گرفت.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.