پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

دانش آموز ناشنوای آملی مطرح کرد;
بزرگترین آرزویم تحصیل در دانشگاه تهران است/ انسان با تلاش و صبر به موفقیت می رسد
نازنین اسد زاده دانش آموز ناشنوا و نخبه مدرسه با نیازهای ویژه صدیقه طاهره آمل در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مازندرانه بیان کرد: با تلاش و کوشش فراوان و برای اولین بار توانستم در مسابقات علمي كاربردي مدارس كار و دانش استان مازندران رتبه نخست را در رشته نقاشی ایرانی کسب کنم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه به مناسبت  روز دانش آموز به مدرسه با نیازهای ویژه صدیقه طاهره شهرستان آمل رفت و گفتگوی جالبی با دانش آموز نمونه این مدرسه انجام داد.

نازنین اسد زاده دانش آموز ناشنوایی است که توانست در مسابقات علمی کاربردی مدارس کار و دانش استان مازندران رتبه نخست را در رشته نقاشی ایرانی کسب کند.

این دانش آموز نخبه در گفتگویی کوتاه با خبرنگار مازندرانه که ترجمه آن را هانیه سادات سیدیان مدیر مدرسه صدیقه طاهره بر عهده داشت، گفت: مسابقات علمی کاربردی مدارس کار و دانش استان مازندران در سطح بالایی برگزار می شود، و تا به حال کسی نتوانسته بود از مدرسه ما در این مسابقات مقام اول را کسب کند که خدارو شکر با سعی و تلاش فراوان توانستم هم در آزمون تئوری و هم عملی قبول شوم .

اسد زاده افزود: به رشته نقاشی ایرانی علاقه خاصی دارم و سعی میکنم تمام تلاش خود را به کار بگیرم تا بتوانم برای شهرم، استانم و کشورم افتخار آفرین باشم.

وی از بهترین خاطراتش گفت: وقتی برای مسابقات سخت در حال تلاش بودم، دوستانم در مدرسه میگفتند از مدرسه ما تا به حال کسی در این آزمون قبول نشده است و تو هم نمیتوانی رتبه ای کسب کنی و تلاش بیهوده نداشته باش; ولی من با صحبت های آنها عزمم را جزم کردم و با حضور در بابل آزمون تئوری را با موفقیت به اتمام رسانده و توانستم در قائمشهر در آزمون عملی نمره قابل قبول کسب کنم و به موفقیت دست پیدا کنم و این موضوع یکی از بهترین خاطرات من می باشد.

دانش آموز نخبه و ناشنوای آملی در خصوص آرزویش بیان کرد: بزرگترین و مهمترین آرزوی زندگی من قبولی در کنکور و دانشگاه تهران است چرا که تا به حال ناشنوایان دانشگاه تخصصی نداشتند و باید در کنار افراد عادی تحصیل می کردند، ولی از سال تحصیلی جدید ۲ دانشکده در دانشگاه تهران و دانشگاه شهید بهشتی شروع به کار می کند که این موضوع بسیار عالی است.

خبر: سحر صالحی

 

 

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.