پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فرمانده انتظامی شهرستان آمل خبر داد;
دستگیری سارق منزل با ۹ فقره سرقت در آمل
سرهنگ نعمت الله آزادی فرمانده انتظامي آمل از دستگيري سارق منزل با 9 فقره سرقت در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ نعمت الله آزادی فرمانده انتظامی شهرستان آمل گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در سطح شهرستان، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی، افزود: پس از چند روز کار اطلاعاتی و انجام تحقیقات پلیسی، ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی سارق را شناسایی کردند.

سرهنگ آزادی، تصریح کرد: پس از هماهنگی های قضائی، ماموران در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه متهم را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی آمل، افزود: متهم در تحقیقات و بازجویی های به عمل آمده تاکنون به ۹ فقره سرقت منزل در سطح شهرستان اقرار کرد.

سرهنگ آزادی از شهروندان خواست: با نصب دزدگیر و اقدامات پیشگیرانه زمینه ارتکاب جرم را از سارقان سلب کرده و با اعلام به موقع اخبار و اطلاعات در مورد هرگونه مسئله امنیتی از طریق سامانه ۱۱۰ پلیس را در ایجاد امنیتی پایدار در شهرستان یاری کنند.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

  1. ناشناس گفت:

    به جای اینکه فکر کنیم دزد فقط سراغ همسایه میره و موقعی بفهمیم چه اشتباهی کردیم که دزدان خونه را شخم زدن، کافیه قفل هوشمند ضد دیلم گاردمن روی درب نصب کنیم و حفاظ ضد دیلم مرد نگهبان هم مقابل بالکن، پاسیو، نورگیر و پنجره ها که دیگه حتی اگر دزدان تا پشت درب و پنجره ها هم رسیدند نتونن وارد خونه بشن

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.