پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی مازندران خبر داد;
اعمال محدودیت های ترافیکی مراسم ۱۳ آبان ماه در ساری
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی مازندران از اعمال محدودیت های ترافیکی از ساعت 8 صبح روز دوشنبه 13 آبان ماه تا پایان مراسم از میدان شهداء به سمت میدان ابن شهر آشوب ساری اعمال خواهد شد، افزود: این محدودیت در مسیر خیابان خیام به سمت خیابان 18 دی، از سه راهی کشاورزی به سمت میدان ساعت، خیابان فردوسی به سمت میدان ساعت ، کوچه های منتهی به 18 دی و خیابان جمهوری اعمال خواهد شد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ “مهدی باقری” با اعلام این خبر، گفت: ۱۳ آبان ماه یکی از روزهای ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی است که امام عظیم الشان انقلاب آن را انقلاب دوم و مهمتر از انقلاب اول نامیدند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان با اشاره به برگزاری مراسم ۱۳ آبان ماه در سطح شهرستان ساری و شهرستان های استان از اعمال محدودیت های ترافیکی در مسیر برگزاری راهپیمایی خبر داد .

وی با اشاره به اینکه اعمال محدودیت های ترافیکی از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه ۱۳ آبان ماه تا پایان مراسم از میدان شهداء به سمت میدان ابن شهر آشوب ساری اعمال خواهد شد، افزود: این محدودیت در مسیر خیابان خیام به سمت خیابان ۱۸ دی، از سه راهی کشاورزی به سمت میدان ساعت، خیابان فردوسی به سمت میدان ساعت ، کوچه های منتهی به ۱۸ دی و خیابان جمهوری اعمال خواهد شد .

سرهنگ باقری افزود: محورهای جایگزین خیابان های فردوسی، رازی ، امیرمازندرانی ، میدان شهداء به ملامجدالدین ،خیابان های فرهنگ و قارن است .

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از رانندگان وسایل نقلیه خواست از پارک خودرو یک ساعت قبل از اعمال محدودیت های ترافیکی در خیابان های فوق جدا خودداری کنند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.