پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فرماندار محمودآباد مطرح کرد:
رسانه ها در انتخابات بی طرف باشند/ وفاق ملی با وحدت مسئولین
علیرضا شریعت فرماندار محمودآباد در حاشیه کارگاه آموزشی اصحاب رسانه با اشاره به اینکه وحدت و وفاق ملی اتفاق نمی‌افتد مگر با وحدت مسئولان، گفت:شعار انتخابات قانون‌گرایی، بی‌طرفی مطلق اصحاب رسانه، وحدت و وفاق ملی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

علیرضا شریعت فرماندار محمودآباد در حاشیه کارگاه آموزشی اصحاب رسانه با اشاره به اینکه وحدت و وفاق ملی اتفاق نمی‌افتد مگر با وحدت مسئولان، گفت:شعار انتخابات قانون‌گرایی، بی‌طرفی مطلق اصحاب رسانه، وحدت و وفاق ملی است، که باید افکار عمومی به سمت و سویی برود که حق مردم ادا شود.

وی با بیان اینکه فقط فرمانداری مجری انتخابات است، عنوان کرد: بقیه دستگاهها برای تسهیل انتخابات خواهند بود؛ البته آزمونی در کشور برای فرمانداران برگزار شد تا قانون انتخابات بخوبی اجرا شود.

فرماندار محمودآباد تصریح کرد: تاکید مقام معظم رهبری در جهت افزایش هر چه بیشتر مشارکت مردم در انتخابات است؛ چرا که حضور و رای مردم ارزشمند است و حق الناس محسوب می‌شود که باید از آن حفاظت شود.

شریعت به تلاش برای حضور حداکثری مردم در انتخابات اشاره کرد و گفت: هیچ یک از مسئولان اجرایی نمی توانند بر علیه کاندیدای مجلس سخنی مطرح کنند و تمام تلاش خود را باید به کار گیریم تا مردم بتوانند با خیالی راحت پای صندوق های رای حضور پیدا کنند.

خبر: سمانه قلیپور

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.