پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

عکس/ سفره‌های هفت سین‌ مدافعان حرم
تحویل سال ۱۳۹۵ در برخی هفت سین‌های ایرانی به گونه‌ای متفاوت اتفاق افتاد. در کنار نام و یاد شهدای مدافع حرم برخی از این هفت سین ها معطر به حضور معنوی شهدای مقاومت منطقه شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

رزمندگان دلاور مسلمان از اقصی نقاط جهان برای دفاع از حریم اهل بیت(ع) به صورت داوطلبانه در سوریه حضور پیدا می‌کنند. حضور مدافعان حرم ایرانی در میان رزمندگان همواره خوش درخشیده است و در این راه فارغ از قومیت، زبان و نژاد همه دوشادوش هم برای مقابله با تروریست‌های تکفیری، طی حضوری مستشاری شهیدانی نیز تقدیم اسلام کرده‌اند. تعداد شهدای مدافع حرم در سال ۱۳۹۴ قابل توجه بود و روزهای سال گذشته با شهادت این والامقامان آمیخته شده بود.

تحویل سال ۱۳۹۵ در برخی هفت سین‌های ایرانی به گونه‌ای متفاوت اتفاق افتاد. در کنار نام و یاد شهدای مدافع حرم برخی از این هفت سین ها معطر به حضور معنوی شهدای مقاومت منطقه شد که در دفاع از حریم اهل بیت عصمت و طهارت(ع) در سوریه و عراق به شهادت رسیدند. تصاویری از هفت سین‌های مدافعان حرم، هفت سین‌هایی به نیابت از شهدای مدافع حرم و هفت سین هایی به یاد برخی از این شهدا در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است که برخی از این تصاویر در ادامه می‌آید.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.