پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

جنگ ستارگان با طعم واقعیت مجازی
به‌تازگی محتوای ویژه‌ای برای سری فیلم‌های محبوب جنگ ستارگان تولید شده است که میزبانی آن بر عهده پلتفرم واقعیت مجازی اچ‌تی‌سی وایو خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سری جنگ ستارگان با عرضه نسخه جدید خود در سال گذشته میلادی توانست دوباره به یک نام بسیار پرکاربرد در اینترنت بدل شود و به همین دلیل نیز شرکت‌های مختلفی به سراغ ساخت محتوای جانبی برای آن رفته‌اند.

در این میان شرکت اچ‌تی‌سی به‌عنوان یکی از شرکت‌های فعال در عرصه واقعیت مجازی، با توجه به موفقیت عینک واقعیت مجازی وایو و جلب نظر مساعد منتقدان، به سراغ ارائه محتوای ویژه‌ای برای این فیلم رفته است.

در این سیستم می‌توان به‌صورت مجازی به دنیای جنگ ستارگان وارد شده و در کهکشان‌های مختلف به گشت‌وگذار پرداخت. به‌ این‌ ترتیب می‌توان حس واقعی ملحق شدن به جبهه شوالیه‌های جدای را تجربه کرد.

این محتوا قرار است تا در پنجم ماه آینده میلادی یعنی آوریل به کاربران عرضه شود و از هم‌اکنون هیجان بسیار زیادی در میان هواداران این سری برای استفاده از این سیستم به چشم می‌خورد.

تبلیغات این سیستم در شبکه یوتیوب انجام شده است و ویدیوهای منتشرشده نشان از کیفیت بالا و هیجان بسیار زیاد این محتوا دارند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.