پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مدیرعامل سینما اکسین آمل مطرح کرد;
سینما اکسین آمل روی خط ضرر است / ساخت فیلم های خوب تماشاگران را با سینما آشتی میدهد
فرزاد توکلی، مدیرعامل سینما اکسین در گفت و گو با خبرنگار مازندرانه بیان کرد: سینما اکسین روی خط ضرر است و حضور تماشاگران در پردیس های سینمایی سطح کشور کاهش یافته است و ساخت فیلم های خوب و متناسب با ذائقه ی مردم می تواند تماشاگران را به سینما ها برگرداند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

فرزاد توکلی، مدیرعامل سینما اکسین در گفت و گو با خبرنگار مازندرانه بیان کرد: تا کنون در پردیس سینمایی اکسین در خدمت کودکان بی سرپرست و بیماران مبتلا به ام اس برای اکران فیلم بصورت خیریه بوده ایم.

توکلی درباره ی استقبال مردم از سینما اکسین اظهار کرد: استقبال خوبی از زمان افتتاح پردیس سینمایی اکسین توسط مردم شده است.

وی در ادامه افزود: برای معرفی شدن سینما اکسین به مردم شهر آمل و دیده شدن آن نیاز به حمایت همه جانبه مسئولان شهری داریم.

توکلی در خصوص پردیس سینمایی اکسین مطرح کرد: مجموعه ما اولین پردیس سینمایی در شمال کشور است که از بروز ترین امکانات نمایش فیلم در سطح کشور برخوردار است.

وی در ادامه با بیان این که سینما اکسین روی خط ضرر است، خاطر نشان کرد: حضور تماشاگران در پردیس های سینمایی سطح کشور کاهش یافته است و ساخت فیلم های خوب و متناسب با ذائقه ی مردم می تواند تماشاگران را به سینما ها برگرداند.

مدیرعامل سینما اکسین در پایان افزود: از مردم آمل و شهرهای اطراف می خواهم تا به سینما اکسین بیایند و تجربه ی خوبی را از تماشای فیلم در پردیس سینمایی اکسین داشته باشند.

خبر: مسیح مسلمی پاشا

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.