پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مسئولان با رفتار خود ما را کتک می زنند
بازیگر سینما و تلوزیون ایران گفت: من میخواهم در میان هنرمندان فعالیت داشته باشم اما مثل بعضی از هنرمندان نه کافه دارم و نه رستوران و همه اینها به مقابله مسئولین برای جلوگیری از فعالیت بنده اضافه شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

جهانگیر الماسی بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص فیلم‌هایی که در سال گذشته اکران شد، اظهار داشت: به خاطر مشکلات عدیده نتوانستم  فیلم های داخلی را تماشا کنم.

 وی همچنین درباره  فیلم های جشنواره  و شرکت در این فستیوال گفت:متاسفانه مسئولان با رفتار خود ما را کتک میزنند و ۴ سال به صورت مسقیم اجازه ورود به جشنواره را نمی دهند و ۱۰ سال هم به صورت غیر مستقیم چوب لای چرخ ما می‌کنند.

 الماسی تاکید کرد: من میخواهم در میان هنرمندان فعالیت داشته باشم اما مثل بعضی از هنرمندان نه کافه دارم و نه  رستوران و همه اینها به مقابله مسئولین برای جلوگیری از فعالیت بنده اضافه شده است.

 این هنرمند سینما گفت: من نهایت تلاش خود را برای ادامه دادن در این راه انجام داده ام،چند فیلم نامه و نمایشنامه نوشته ام ولی متاسفانه چون علاقه مشترکی بین  من و مسئولین نیست کارهای من به اجرا نمی رسد.

 وی درباره فیلم نامه رنج و سرمستی اظهار داشت: تا تکلیف این فیلمنامه روشن نشود نمی‌شود آن را به فیلم تبدیل کرد.هر از چند گاهی هم یک خانم به من زنگ میزند که این فیلم نامه برای جهانگیر الماسی نیست و از من طلب پول میکند در صورتی که تا کنون ۹ بار این فیلم نامه را خودم باز نویسی کرده ام.

 الماسی در پایان گفت: اسم فیلم نامه من رنج و سر مستی است که متاسفانه رنجش برای من و سرمستی اش برای دیگران به ارمغان رسیده است.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.