پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

نرم افزار نقاشی دیجیتال حرفه ای Corel Painter 2016 15.1.0.740
Corel Painter نرم افزاری عالی و بسیار مشهور در زمینه نقاشی دیجیتال می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

این نرم افزار توسط تکنولوژی RealBristle میتواند به کاربر کمک تا نقاشی هایی بسیار طبیعی و رئال را خلق کند. با وجود هزاران براش و قلمو و رنگ و بافت کاغذ کاربر قابلیت های زیادی را برای نقاشی دیجیتال در اختیار خواهد داشت. شبیه سازی های جدید و ابزار عکس و نقاشی از امکانات جدید نرم افزار محسوب خواهد شد. توسط این نرم افزار مهم نخواهد بود قصد خلق نمودن چه نوع نقاشی را خواهید داشت چرا که تمامی امکانات در راستای خلق اثر هنری شما خواهد بود. سازگاری بسیار بالا با فتوشاپ و دستگاه های لمسی نیز از قابلیت های مهم نرم افزار محسوب خواهد شد. ساخت نقاشی با استفاده از عکس،ساخت و نقاشی کردن به سبک نقاشی های سنتی، ساخت نقاشی و طراحی به سبک Illustrations،خلق نقاشی های کانسپت و مفهومی،خلق طرح هایی مانند طرح خودرو و… و همچنین نقاشی برای افراد تازه از قابلیت های اصلی نرم افزار محسوب می شود.کنترل حرفه ای براش ها و قابلیت جستجو در براش های نرم افزار به کاربر در کار سریع نرم افزار کمک می نماید. نرم افزار دارای بهینه ساز درونی بوده تا مقدار استفاده از منابع سیستمی را کاهش دهد،بنابراین این نرم افزار حداقل استفاده از منابع سیستمی را دارد سرعت ویندوز را کاهش نخواهد داد.

 

Corel%20Painter نرم افزار نقاشی دیجیتال حرفه ای Corel Painter 2016 15.1.0.740

 

Corel Painter s نرم افزار نقاشی دیجیتال حرفه ای Corel Painter 2016 15.1.0.740 Corel Painter s1 نرم افزار نقاشی دیجیتال حرفه ای Corel Painter 2016 15.1.0.740 Corel Painter s2 نرم افزار نقاشی دیجیتال حرفه ای Corel Painter 2016 15.1.0.740

Explore an impressive sensory selection of realistic Natural-Media® that perfectly emulates real life art materials and imaginative art materials that can’t be found in the real world. With Painter® ۲۰۱۶, you can experience the incomparable harmony of Audio Expression, smart photo cloning, killer composition tools, physics-inspired Particle brushes, and in-app learning—all in high DPI.

Revel in a symphony for the senses with Audio Expression brushes that react to sound. Experience luscious Natural-Media® brushstrokes, exhilarating splatters and paper rotation. Create even more brush variations by combining Particles with Real Watercolor, Liquid Ink and Impasto to achieve rapid end results that will impress any audience.

سیستم مورد نیاز:

Windows 10 (64-Bit), Windows 8.1 (64-Bit), or Windows 7 (64-Bit) (with latest Service Pack)
Intel Pentium 4, AMD Athlon 64 or AMD Opteron
Intel Core 2 Duo or higher (Recommended)
۲ GB RAM
۴ GB RAM or higher (Recommended)
۷۵۰ MB hard disk space for application files*
۱۰۲۴ x 768 screen resolution
۱۲۸۰ x 800 (Recommended)
Mouse or tablet
DVD drive (Required for box installation)
Microsoft Internet Explorer 11 or higher
* Additional space may be required for Microsoft .NET Framework 4.5

راهنمای نصب:

۱- دسترسی به اینترنت خود را قطع کنید.

۲- نرم افزار Corel Painter را نصب و سپس اقدام به نصب آپدیت های نرم افزار کنید.

۳- نرم افزار را اجرا کنید. در قسمت سمت چپ بر روی گزینه click on Enter Serial … کلیک کنید.

۴- با استفاده از Keygen موجود سریال جدید را بدست آورید و در قسمت Serial Number کپی کنید.

۵- بر روی گزینه other activation options کلیک کنید و سپس contact corel را بزنید.

۶- حال installation code دریافتی را در Keygen وارد کنید و سپس بر روی Generate Activation Code کلیک کنید. مقدار به دست آمده را در نرم افزار کپی کنید.

۷- بر روی تایید فعال سازی کلیک کنید تا نرم افزار برای شما فعال شود.

لینک دانلود:

رمز فایل:

  • پسورد:www.downloadha.com

راهنمای دانلود:

برای دانلود، به روی عبارت “دانلود فایل” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.downloadha.com می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.