پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

جهانبخش: ایران قدرت اول آسیا است/ سایر تیم‌ها باید به فکر هم گروهی با ایران باشند
بازیکن تیم ملی فوتبال گفت: برای ما فرقی نمی‌کند که با چه تیمی بازی کنیم و سایر تیم‌ها باید برای اینکه به ایران بخورند یا نه شرایط را بسنجند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

علیرضا جهانبخش در حاشیه تمرین تیم ملی در خصوص شرایط ملی پوشان اظهار داشت: خدا را شکر روند خوبی را سپری می‌کنیم و امیدوارم مقابل عمان هم این روند ادامه داشته باشد. فکر می‌کنم عمان شانس صعود به مرحله بعدی را دارد و به همین دلیل بازی سختی خواهیم داشت اما ما هم با قدرت حاضر خواهیم شد.

وی ادامه داد: خدا را شکر با پیروزی مقابل هند صعودمان قطعی شد و انگیزه و انرژی بیشتری هم بدست آوردیم که امیدوارم در دیدار مقابل عمان هم بتوانیم همان بازی خوب را به نمایش بگذاریم و پیروز شویم.

بازیکن تیم ملی در مورد صعود ایران به مرحله بعدی گفت: مرحله بعدی مرحله اصلی رقابت‌هاست که ما باید تمام تلاش خود را بکنیم تا شرایط خوبی را داشته باشیم و به جام جهانی صعود کنیم.

جهانبخش در مورد اینکه دوست دارد با تیم‌های شرق آسیا و یا عربی هم گروه شود گفت: نمی‌توان پیش بینی کرد قطعا هر چه راحت‌تر باشد بهتر است البته ایران قدرت اول در آسیاست و تیم‌های دیگر باید بسنجند که به ایران بخورند یا نه برای ما فرقی نمی‌کند با چه تیمی بازی کنیم.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.