پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

کلوپ: ناپولی زرنگ است، دست‌کم نمی‌گیریمش
یورگن کلوپ که تیمش امشب برای دفاع از قهرمانی خود در چمپیونزلیگ به مصاف ناپولی می‌رود با تحلیل شکست سال گذشته تیمش مقابل ناپولی می‌گوید این تیم ایتالیایی را دست‌کم نخواهد گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

 لیورپول در حالی امشب در اولین بازی خود در فصل جدید چمپیونزلیگ در خانه ناپولی به مصاف این تیم می‌رود که سال گذشته هم در مرحله گروهی با ناپولی دیدار داشت. سال گذشته لیورپول در مقابل حریف ایتالیایی ۱-۰ شکست خورده بود. یورگن کلوپ حالا به تحلیل فنی علتهای آن شکست پرداخته و می‌گوید ناپولی را دست‌کم نخواهد گرفت.

کلوپ در این باره گفت:” ما خیلی از نیاز به بازی پرشدت صحبت می‌کنیم ولی در بازی سال گذشته با ناپولی بازی‌مان شدت نداشت. ما از نظر سازماندهی تیمی دچار مشکل بودیم. در آن بازی همه چیزهایی که به بچه‌ها گفتیم در زمین پیاده نشد. ناپولی به سبک خاصی بازی می‌کند. برای اینکه ساده توضیح بدهم بهتر است اینطور بگویم که ما در مقابل‌شان طوری دفاع می‌کردیم که انگار بازیکن شماره ۶ ندارند ولی آنها با دو شماره ۶ بازی می‌کردند. چه زرنگ‌هایی هستند!”.

سرمربی لیورپول در ادامه گفت:” ما قبل از بازی این را فهمیدیم و به بچه‌ها گفتیم که ناپولی با دو شماره ۶ بازی می‌کند ولی چون این خبر دیر به دست‌مان رسیده بود نتوانست آنقدرها مثمر ثمر باشد. در جریان بازی سعی کردیم اوضاع را عوض کنیم ولی کسی به حرف‌مان گوش نداد و هیچ چیز عوض نشد. در نهایت هم آنها خوش‌شانس بودند که با یک گل دیرهنگام بازی را بردند. در بازی امسال هم باید هر چه در توان داریم را رو کنیم. در مقابل ناپولی نمی‌توانیم در نیمه زمین خودمان خیمه بزنیم. این روش مقابل ناپولی جواب نمی‌دهد”.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.