پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

در پیامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درگذشت والده سردار سلامی را تسلیت گفت
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت والده جانشین فرمانده کل سپاه را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت والده گرانقدر سردار سرتیپ پاسدار حسین سلامی ،جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تسلیت گفت.

در ابتدای این پیام آمده است: درگذشت اندوهبار مرحومه مغفوره بانو « آقااطیابی»، مادر مومنه سردار سرتیپ پاسدار حسین سلامی، جانشین فرمانده کل سپاه و امیر سرتیپ مصطفی سلامی موجب تأثر و تألم آحاد فرماندهان، مسئولین و کارکنان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گردید.

در ادامه تاکید شده است: بی تردید تربیت فرزندانی مومن، انقلابی و برومند که کارنامه مجاهدتهای الهام بخش آنان در خدمت به اسلام و دفاع از انقلاب و نظام اسلامی مایه مباهات نیروهای مسلح و ملت شریف ایران است، در دامان پر مهر و برکت مادرانی چون ایشان رقم خورده است که همواره با ایمان و توکل به خدا و توسل به اهل بیت عصمت و طهارت ( علیهم السلام) به پرورش فرزندان خود پرداخته اند.

در خاتمه این پیام آمده است: فقدان جانسوز این بانوی فداکار، مادر مهربان و خادمه حضرت زهرا (س) را به بیت معزی بویژه سردار حسین سلامی (جانشین فرمانده کل سپاه ) تسلیت و تعزیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحومه سعیده رحمت واسعه الهی و همنشینی با زهرای مرضیه (س) و برای مصیبت دیدگان صبر و اجر جزیل خواستاریم.

روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.