پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

ریاست سازمان آتش نشانی آمل خبر داد;
آمادگی کامل سازمان آتش نشانی در تاسوعا و عاشورای حسینی/ استقرار خودروهای آتش نشانی در نقاط حساس و کلیدی آمل
پیروز کاویان پور ریاست سازمان آتش نشانی آمل در مورد ترافیک روز های تاسوعا و عاشورای حسینی در خیابان های سطح شهر و برنامه ریزی سازمان آتش نشانی اذعان داشت: خودروهای سازمان را در سطح شهر در نقاط حساس و کلیدی از جمله میدان 17 شهریور، امازاده ابراهیم(ع) و پایین بازار بین تکیه آملی و نیاکی مستقر خواهیم کرد و در صورت وقوع هر حادثه ای نیروهای ما آماده خواهند بود .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

پیروز کاویانپور ریاست سازمان آتش نشانی آمل در خصوص رویکرد سازمان آتش نشانی آمل برای پیشگیری از وقوع حادثه در تاسوعا و عاشورای حسینی بیان کرد: با اداره اوقاف نامه نگاری در مورد پیشگیری و آموزش نکات ایمنی انجام شده است که این نامه توسط اوقاف شهرستان آمل به تکایا و مساجد و… رونوشت خواهد شد.

وی افزود: نگرانی اصلی ما هر سال احتراق از طریق روشن کردن وسایل گرمایشی و پخت و پز در چادرها بود که امسال به علت گرمای هوا این نگرانی تا حدودی برطرف شده است .

کاویان پور در مورد ترافیک روز های تاسوعا و عاشورای حسینی در خیابان های سطح شهر و برنامه ریزی سازمان آتش نشانی اذعان داشت: خودروهای سازمان را در سطح شهر در نقاط حساس و کلیدی از جمله میدان ۱۷ شهریور، مقابل امازاده ابراهیم و پایین بازار بین تکیه آملی و نیاکی مستقر خواهیم کرد و در صورت وقوع هر حادثه ای نیروهای ما آماده خواهند بود .

وی در پایان افزود : در همین راستا جلسه ای با فرمانداری و بخشداری مرکزی داشته ایم که پیرو آن برای برنامه ی روز عاشورای روستای روآر نیز یک خودرو از صبح عاشورا مستقر خواهد شد.

خبر: مسیح مسلمی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

  1. شهروند آملی گفت:

    سلام علیکم …سپاس از مصاحبه های عالیتان که مناسب مناسبتهاست…شهادت برترین آرزوهاست که برای شما عزیزان دارم.
    منتظرالمهدی…

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.