پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت آمل بیان کرد;
توزیع ۵۱ تن شکر ۳۳۰۰ تومانی از فردا در فروشگاههای آمل/گوشت برزیلی کیفیت مناسبی ندارد
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت آمل در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مازندرانه گفت: 51 تن شکر با قیمت دولتی از فردا در برخی از فروشگاههای بزرگ و خوشنام شهرستان آمل توزیع می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

چنگیز فروزان رئیس اداره صنعت معدن تجارت در خصوص سهمیه بندی مواد غذایی برای ماه محرم بیان کرد : مواد غذایی سهمیه بندی شده برای ماه محرم شامل شکر، روغن، گوشت و مرغ است که در این میان از شکر استقبال خوبی شده است .

در حال حاضر ۵۱ تن شکر برای سهمیه خانوار آمل و لاریجان و روستا های پر جمعیت خریداری شده است که از فردا با نرخ تقریبی ۳۳۰۰ تومان در فروشگاه های معتبر و خوشنام شهرستان آمل توزیع خواهد شد .

وی در مورد مرغ سهمیه بندی شده ماه محرم اظهار کرد : مرغ منجمد در بازار با نرخ ۱۲۵۰۰ تومان توزیع می شد، در حالی که مرغ گرم در بازار از ۱۱۷۰۰ تا ۱۲۸۰۰ تومان موجود است و به همین خاطر مردم از مرغ منجمد استقبال نمی کنند .

فروزان در مورد توزیع گوشت نیز افزود: گوشت برزیلی از قیمت ۴۷ هزار تومان تا ۶۷ هزار تومان در بازار توزیع شده است که کیفیت مناسبی ندارد و گوشت های با کیفیت بهتری در فروشگاه ها توزیع شده است .

وی در پایان بیان کرد: سهمیه برنج در کل کشور ۳۰۰۰۰ تن است که در این میان سهمیه ۳ استان شمالی کشور برای حمایت از کشاورزان صفر بوده است .

خبر : مسیح مسلمی پاشا

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.