پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

هشدار بزرگ PSG به بارسلونا در مورد رئال مادرید!
در جریان مذاکرات بارسلونا و پاری سن ژرمن، برنامه های آتی رئال مادرید به گوش آبی اناری ها رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

 اگرچه رئال مادرید نیز در تابستان امسال خواهان خرید نیمار بود، اما از همان ابتدا نیز مشخص بود که بارسلونا شانس بیشتری دارد و حالا نشریه اسپورت جزئیات جالبی از مذاکرات بارسا و پاری سن ژرمن فاش کرده است.

نام بردن از رئال مادرید در جریان مذاکرات مربوط احتمال جذب دیگر ستاره بزرگ تیم فرانسوی یعنی کیلیان امباپه بود. اسپورت مدعی شد که PSG به بارسا نسبت به علاقه رئال مادرید به کیلیان امباپه هشدار داد و مدعی شد که آنها اطمینان دارند که در تابستان سال ۲۰۲۰، فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید حرکت بزرگ خود برای خرید امباپه را انجام خواهد داد.

کیلیان امباپه هدف شماره یک زین الدین زیدان حتی بالاتر از پل پوگبا است و این اتفاق تا حدودی توضیح می دهد که چرا رئال مادرید تصمیم گرفت تا پایان مذاکرات، احتمال جذب نیمار را دنبال کند.

باید دید رئال مادرید در تابستان آینده چه برنامه ای برای کیلیان امباپه خواهد داشت، اما حتی اگر این اتفاق در تابستان بعدی رخ ندهد، قطعا در تابستان سال ۲۰۲۱ شاهد تلاش کهکشانی ها برای خرید ستاره فرانسوی خواهیم بود.

قرارداد کیلیان امباپه با پاری سن ژرمن در سال ۲۰۲۲ به اتمام می رسد و ممکن است رئال مادرید تا آن موقع صبور بوده و از تاکتیک جذب ادن هازارد از چلسی که در تابستان امسال استفاده کرده، بهره برده و آینده دارترین بازیکن فوتبال جهان را جذب کند. پس در جریان مذاکرات با بارسلونا، پاری سن ژرمن به آبی اناری ها درباره برنامه های سالهای آتی رقیب دیرینه هشدار داده است.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.