پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

وضعیت ترافیکی شنبه ۷ فروردین/ ترافیک هراز، فیروزکوه، رشت و چالوس همچنان نیمه‌سنگین؛ این‌ بار به سمت شمال/ برف و باران از امروز کشور را فرامی‌گیرد
ترافیک در محورهای هراز، فیروزکوه، قزوین ـ رشت محدوده رودبار و منجیل و چالوس از جنوب به شمال نیمه‌سنگین گزارش شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

پلیس راه ناجا درباره وضعیت جوی و ترافیکی ساعت ٩ شنبه ٧ فروردین اعلام کرد: برابر آخرین اطلاعات دریافتی، ترافیک در باند جنوب به شمال محور کرج-چالوس (از ابتدای محور تا تونل ۵ و محدوده پل زنگوله تا سیاه بیشه) و باند جنوب به شمال محور هراز (محدوده های پلور تا آب اسک ، گزنک ، تونل تکاور۲ ، سه راه لاسم) نیمه سنگین گزارش شده است.

سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار می باشند.

برف و باران از امروز کشور را فرا می گیرد

سامانه بارشی فعالی از ‌غرب وارد کشور شده و از بعدازظهر این روز بتدریج نیمه غربی و استانهای واقع در جنوب البرز را در بر خواهد گرفت که سبب بارش باران گاهی رعدوبرق و وزش باد و درمناطق مرتفع بارش برف خواهد شد. این سامانه تا اواسط هفته آینده در نیمه غربی ، دامنه های البرز و شمال شرق کشور فعال خواهد بود.

بر این اساس وضع مناطق ذکر شده در سه روز آینده به شرح زیر پیش بینی می شود:

شنبه ۹۵/۰۱/۰۷:

رگبار و رعد و برق ، وزش باد و در ارتفاعات بارش برف در کرمانشاه، کردستان، ایلام ،لرستان ، زنجان و بخشهای شمالی استانهای قزوین، البرز و تهران

یکشنبه ۹۵/۰۱/۰۸:

رگبار و رعد و برق ،وزش باد در خوزستان ،کرمانشاه، کردستان، ایلام ،لرستان و بارش باران و برف در زنجان ، همدان ، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، قزوین، البرز و تهران

دوشنبه ۹۵/۰۱/۰۹:

بارش برف و باران و وزش باد و کاهش دما در اردبیل،زنجان، چهارمحال و بختیاری ،خراسان شمالی و بارش باران و در ارتفاعات بارش برف در لرستان، قزوین، البرز، تهران، سمنان ، همدان و مرکزی و رگبار و رعدوبرق و وزش باد در خوزستان، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد، غرب فارس ، غرب اصفهان و بتدریج گیلان، مازندران و گلستان

وضعیت جوی و ترافیکی ساعت ١١ شنبه ٧ فروردین

پلیس راه ناجا اعلام کرد: برابر آخرین اطلاعات دریافتی در استان آذربایجان غربی (محور سردشت) ، استان کردستان(محور بانه –سقز )، استان همدان (محور رزن – قزوین) بارش پراکنده باران اعلام شده است.

ترافیک در باند جنوب به شمال محور کرج-چالوس (از ابتدای محور تا تونل ۵ و محدوده پل زنگوله تا سیاه بیشه) و باند جنوب به شمال محور هراز (محدوده های پلور تا آب اسک ، گزنک و سه راه لاسم) نیمه سنگین گزارش شده است.

سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار می باشند.

وضعیت جوی و ترافیکی ساعت ١۵ شنبه ٧ فروردین

پلیس راه ناجا اعلام کرد: برابر آخرین اطلاعات دریافتی در ارتفاعات محور کندوان و محور هراز(محدوده های پیست آبعلی ، امامزاده هاشم و قلعه دختر) بارش خفیف برف اعلام شده است.

در استانهای البرز ، کردستان ، اردبیل و غرب استان تهران(اکثر محورها) ، استان قزوین (محور قزوین-کرج) ، استان مرکزی (محورهای ساوه-تهران و ساوه-سلفچگان) بارش پراکنده باران گزارش شده است.

ترافیک در باند جنوب به شمال محورهای کرج-چالوس و هراز (کل محور) و باند شمال به جنوب محور فیروزکوه (محدوده شیرگاه به زیرآب) و باند جنوب به شمال محور رودبار-منجیل (محدوده مسکن مهر رودبار) نیمه سنگین گزارش است.

سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار می باشند.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.