پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اولویت های حوزه درمان در سال ۹۵/ساماندهی اورژانس های روانپزشکی
معاون درمان وزارت بهداشت، مهمترین برنامه های حوزه درمان در سال ۹۵ را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

دکتر محمد آقاجانی، افزایش میزان رضایتمندی مردم و جلب اعتماد عمومی به بیمارستان های دولتی و خدمات درمانی را از نکات مثبت برنامه تحول نظام سلامت در دو سال اخیر بیان کرد و گفت: در این راه همراهی و تلاش مجدانه مدیران ارشد و میانی دانشگاه ها و بیمارستان های تابعه وزارت بهداشت قابل تقدیر است.

وی ابراز امیدواری کرد با رشد علم، پژوهش و اخلاق در سال ۹۵ اعتلای جامعه پزشکی و خدمت بی بدیل به مردم نسبت به گذشته بیشتر شود.

آقاجانی با تاکید بر حفظ دستاوردهای دو سال اخیر برنامه های نظام سلامت، افزود: در سال جدید اقدامات ارزنده ای جهت خدمت به هموطنان انجام خواهد شد. اتمام پروژه های توسعه زیرساخت های حوزه درمان، افزایش تخت های روانپزشکی، استاندارد سازی و گسترش اورژانس های روانپزشکی، ساماندهی خدمات دندانپزشکی با هدف کاهش پرداخت از جیب مردم در این حوزه و توسعه شبکه های آزمایشگاهی دولتی از اهم برنامه های حوزه درمان کشور است.

وی افزود: ساماندهی اتاق های عمل و اورژانس های بیمارستانی کشور، تشکیل شبکه پیوند در کشور، اجرای کامل برنامه حمایت از زوج های نابارور و راه اندازی سامانه یکپارچه صدور پروانه های پزشکی ، توانمند سازی مردم برای خودمراقبتی و مدیریت آموزش همگانی، اجرای کمپین های ملی آموزش همگانی و آموزش به بیماران نیز در دستور کار وزارت بهداشت است و این امور تنها بخشی از وظایف ما در قبال مردم ایران است.

معاون وزیر بهداشت ابراز امیدواری کرد تا این تلاش ها بتواند لحظات زندگی بیماران را بهاری کند و هر روزشان را در پرتو سلامتی نوروز سازد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.