پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مداح هئیت آل طاها شهرستان آمل بیان کرد;
مردم‌ محبتشان به اهل بیت (ع) هر ساله بیشتر می شود
حمید رضا نژادی مداح هئیت آل طاها شهرستان آمل گفت: هئیت آل طاها در سال ۱۳۷۲ تاسیس شده است و برنامه های هئیت به صورت دائمی و هفتگی و بطور منظم و مدون برگزار می شود، و همینطور در فعالیت های فرهنگی اعم از یادواره شهدا و همایش های مختلف نیز حضوری فعال دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

حمید رضا نژادی مداح هئیت آل طاها با بیان این که مردم‌ محبتشان به اهل بیت (ع) هر ساله بیشتر می شود گفت: امسال با تجمع خوبی در شروع برنامه هایمان روبه رو شدیم و با توجه به اینکه اطعام دهی در سال های گذشته از شب پنجم بود، امسال از شب سوم شروع شد.

وی با اشاره به تاسیس این هئیت خاطر نشان کرد: این هئیت در سال ۱۳۷۲ تاسیس شده است و برنامه های هئیت به صورت دائمی و هفتگی به صورت منظم و مدون برگزار می شود، و همینطور در فعالیت های فرهنگی اعم از یادواره شهدا و همایش های مختلف حضوری فعال دارد.

نژادی در خصوص برنامه های هئیت آل طه گفت: در دهه اول محرم ،ماه رمضان ،ایام فاطمیه و شهادت امام رضا(ع) برنامه شهری داریم و در شهادت امام صادق(ع) مراسم دسته روی داریم که سالانه این برنامه ها ثابت است، و در خلال این برنامه ها اگر برنامه ای در صلاح دید مجموعه هئیت آل طه باشد آن را هم در نظر میگیریم.

مداح اهل بیت (ع) ادامه داد: تمام مبالغی که برای این هئیت ها می آید هدفمند است و تمامی افرادی که هزینه می کنند نیز انتخاب شده هستند برای کارهای مختلف امور خیریه و این موضوع در تمامی کارها باید در نظر گرفته شود.

وی در پایان افزود: یکی انتخاب می شود برای خرج عزای امام حسین علیه السلام ، یکی برای خرج دوا و دکتر بیمار، یکی هم برای مدرسه سازی …
شخصی که مدرسه می سازد هیچ وقت آن هزینه هنگفت را خرج بیمار نمی کند،و آن فردی هم که برای بیمار خرج می کند هیچ وقت نمی آید حسینیه بسازد در واقع در مسیر هدفمندی که مدنظرش است هزینه می کند.

خبر: سحر صالحی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.