پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اخبار حوادث;
حادثه رانندگی با ۲ کشته در محمودآباد
یک خودروی وانت پیکان با 2 سرنشین در حین تردد در محور محمود آباد به آمل به دلیل نامعلومی از مسیر خود منحرف و واژگون شد و بر اثر این حادثه هر 2 سرنشین این خودرو در دم جان باختند .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ علیرضا قدمی در تشریح این خبر، گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در محور محمود آباد به آمل، بلافاصله ماموران پاسگاه انتظامی کلوده شهرستان محمودآباد به محل حادثه اعزام شدند .

رئیس پلیس راه استان مازندران، افزود: در این حادثه یک خودروی وانت پیکان با ۲ سرنشین در حین تردد در این محور به دلیل نامعلومی از مسیر خود منحرف و واژگون شد.

سرهنگ قدمی، تصریح کرد: بر اثر این حادثه هر ۲ سرنشین این خودرو در دم جان باختند و با حضور عوامل امداد و نجات به سردخانه منتقل شدند .

وی با بیان این که علت حادثه در دست بررسی است، خاطرنشان کرد: از عوامل اصلی بروز حوادث رانندگی و تلفات ناشی از آن خواب آلودگی، سرعت غیر مجاز و عدم توجه به جلو است .

رئیس پلیس راه مازندران به رانندگان، توصیه کرد: با رعایت قوانین و مقرارات راهنمایی و رانندگی ، پرهیز از عجله و شتاب و رعایت حق تقدم عبور، ضمن بالا بردن ضریب ایمنی، فرهنگ اجتماعی خود را به نمایش بگذارند .

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.