پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فرمانده انتظامي استان مازندران خبر داد;
سارق حرفه ای در آمل به دام افتاد
فرمانده انتظامي استان مازندران از شناسايي و دستگيري سارق حرفه اي منزل با 47 فقره سرقت در شهرستان آمل خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سردار سید محمود میرفیضی گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در سطح شهرستان آمل، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت .

وی تصریح کرد: کارآگاهان و کارشناسان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی شهرستان آمل با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی با بررسی فنی صحنه های سرقت، موفق به شناسایی متهم مورد نظر شدند .

فرمانده انتظامی استان مازندران، خاطر نشان کرد: با هماهنگی قضائی ، متهم که غیر بومی بود در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه در یکی از استان های همجوار دستگیر و در بازجویی های به عمل آمده تاکنون به ۴۷ فقره سرقت منزل و اماکن خصوصی در شهرستان آمل اعتراف کرده است.

سردار میرفیضی، اظهار داشت: در بازرسی از مخفیگاه وی مقادیر قابل توجهی اموال مسروقه به ارزش ۳۵ میلیارد ریال کشف شد .

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به این که متهم به سرقت به صورت تک روی در تقلید از حرکات “مرد عنکبوتی” از طبقات غیر هم کف ساختمان ها سرقت می کرد که فاقد تجهیزات حفاظتی بوده، از مردم خواست: منازل خود را به انواع تجهیزات حفاظتی و ایمنی ضد سرقت مجهز کرده و در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را سریعاٌ به پلیس ۱۱۰ اعلام کنند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

  1. ناشناس گفت:

    تنها راه غیر ممکن کردن ورود دزدانی که از درب وارد میشن، نصب قفل هوشمند ضد دیلم گاردمن هستش که بدون هیچ اما و اگری، ورود دزدان از درب را غیر ممکن میکنه و همچنین نصب حفاظ ضد دیلم که قابلیت جک اندازی و تخریب با انبر قفلی نداشته باشه میتونه ورود سارقین از بالکن، نورگیر، پاسیو و پنجره ها را خیلی سخت بکنه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.