پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فرمانده انتظامی شهرستان آمل خبر داد;
دستگیری سارق منزل با ۱۶ فقره سرقت در آمل
فرمانده انتظامی شهرستان آمل گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در سطح شهرستان، موضوع به صورت ويژه در دستور کار ماموران پليس شهرستان قرار گرفت و پس از چند روز کار اطلاعاتي و انجام تحقیقات پليسي، ماموران انتظامی پلیس آگاهی موفق به شناسايي سارق شده و متهم در تحقيقات و بازجویی های به عمل آمده تاکنون به 16 فقره سرقت منزل در سطح شهرستان اقرار کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ نعمت الله آزادی گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در سطح شهرستان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: پس از چند روز کار اطلاعاتی و انجام تحقیقات پلیسی، ماموران انتظامی پلیس آگاهی موفق به شناسایی سارق شدند.

سرهنگ آزادی، تصریح کرد: با هماهنگی های قضائی، ماموران در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه متهم را در یکی از استانهای همجوار دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، افزود: متهم در تحقیقات و بازجویی های به عمل آمده تاکنون به ۱۶ فقره سرقت منزل در سطح شهرستان اقرار کرد.

سرهنگ آزادی از شهروندان خواست: با نصب دزدگیر و اقدامات پیشگیرانه زمینه ارتکاب جرم را از سارقان سلب کرده و با اعلام به موقع اخبار و اطلاعات در مورد هرگونه مسئله امنیتی از طریق سامانه ۱۱۰ پلیس را در ایجاد امنیتی پایدار در شهرستان یاری کنند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

  1. ناشناس گفت:

    برای غیر ممکن کردن ورود سارقین ابتدا باید معابر ورودی را در منزل یا محل کار شناسایی کرد. برای مثال، درب ورودی، عموما معبر اصلی و بالکن، پاسیو، نورگیر و پنجره ها، معابر دیگری هستند که اگر غیر قابل نفوذ شوند، دیگه اهمیتی نداره که حتی سارقین بتونن مشاعات را رد کنند و پشت درب و پنجره های منزل و محل کار برسند، ولی برای رسیدن به این مهم، ابتدا باید الفبای سرقت رابدانیم، برای مثال اصلا برای سارقین فرقی نداره که درب ورودی از این دربهایی باشه که تحت عنوان ضد سرقت فروخته میشن یا حفاظ آکاردئونی یا حتی درب یک گاوصندوق ، چون سارقین فقط قفلهاشو باز یا تخریب میکنند و مطلقا اهمیتی نمیدن جنس درب از چیه. پس برای اینکه حتی اگر سارقین تونستن تا پشت درب هم بیان، نتونن وارد بشن، فقط قفل باید هوشمند ضد دیلم باشه به صورتی که با شاه کلید، هک و تخریب از طریق توپی زنی و دیلم زنی باز نشه، مثل قفل هوشمند ضد دیلم گاردمن که بدون هیچ اما و اگر و بهانه ای ورود سارقین از طریق دربهای ورودی را غیر ممکن میکنه و همچنین برای اینکه سارقین نتونن از بالکن، پاسیو، نورگیر و پنجره ها وارد شوند، باید حفاظ ضد دیلم مقابل آنها نصب کنیم که سارقین نتوانند با آچار یا دیلم، جوش میله ها را بشکنند یا با جک بین میله ها فاصله بندازن

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.