پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اخبار انتظامی;
کشف ۳۰ میلیاردی بیت کوئین در شهرستان بابلسر
فرمانده انتظامی استان مازندران در راستای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز و در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت مزرعه استخراج ارز دیجیتال در شهرستان بابلسر، از کشف 300 دستگاه بیت کوئین به ارزش 30 میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سردار سید محمود میرفیضی با اعلام این خبر، گفت: در راستای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز و در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت مزرعه استخراج ارز دیجیتال در شهرستان بابلسر، موضوع در دستور کار فرماندهی انتظامی آن شهرستان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان بابلسر محل فعالیت مزرعه بیت کوین در یک کارخانه که در پوشش واحد صنعتی، اقدام به راه اندازی و استخراج ارز دیجیتال می کرد، شناسایی شد.

فرمانده انتظامی استان مازندران، اظهار داشت: با هماهنگی قضائی و در عملیاتی ضربتی این کارخانه مورد بازرسی قرار گرفت که۳۰۰ دستگاه ماینر قاچاق به همراه تجهیزات و متعلقات مربوطه کشف شد.

سردار میرفیضی با اشاره به اینکه ارزش ریالی این دستگاه ها برابر اعلام کارشناسان ۳۰ میلیارد ریال تعیین شده، افزود: در این خصوص کارخانه پلمب و یک متهم دستگیر و به مرجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی استان مازندران با تاکید بر شعار سال مقام معظم رهبری مبنی بر رونق تولید، تصریح کرد: خرید و مصرف کالای قاچاق و هرگونه فعالیت اقتصادی غیر قانونی باعث اخلال در عرضه تولیدات داخلی، تعطیلی کارخانه ها و افزایش بیکاری است و پلیس برابر قانون با هرگونه اخلال در نظام اقتصادی مقابله خواهد کرد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.