پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اخبار حوادث;
مهار آتش سوزی یک مرکز شارژ غیر مجاز گاز مایع در ساری + تصاویر
بر اثر حریق گسترده در یک کارگاه شارژ گاز مایع، دیواره این کارگاه تخریب شد و به علت وجود یک مرکز صافکاری خودرو در مجاورت محل آتش سوزی، یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ و یک دستگاه موتورسیکلت در آتش سوخت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

مجتبی نادربیکی سرپرست ایستگاه سه آتش نشانی ساری گفت: در تماس شهروندان مبنی بر حریق گسترده در یک کارگاه شارژ گاز مایع دو دستگاه خودروی اطفای حریق از ایستگاه شماره سه و یک به محل حادثه واقع در جاده جویبار جنب خاورداران اعزام شد.
او با بیان اینکه این حادثه با انفجار همراه بوده است، افزود: در این حادثه دیواره این کارگاه تخریب شد و به علت وجود یک مرکز صافکاری خودرو در مجاورت محل آتش سوزی، یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ و یک دستگاه موتورسیکلت در آتش سوخت.
نادربیکی از انباشت تقریباً صد سیلندر گاز مایع و آتش گرفتن و انفجار تعدادی از این سیلندر‌ها در این واحد غیر مجاز خبر داد و گفت: آتش نشانان با رعایت همه موارد ایمنی و با استفاده از تجهیزات حفاظت فردی با ورود به نزدیکی کانون حریق، آن را به سرعت اطفا و از سرایت آن به واحد‌های مجاور و دیگر خودرو‌ها جلوگیری کردند.
سرپرست ایستگاه سه آتش نشانی ساری با اشاره به اینکه این حادثه تلفات یا جراحت جانی در بر نداشت، افزود: علت دقیق حادثه از سوی کارشناسان آتش نشانی در حال بررسی است.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.