پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

عصر امروز;
انتخابات کمیسیون های داخلی شورای شهر آمل و نمایندگان شورا در شهرداری و سازمان های وابسته انجام شد
عصر امروز جلسه رسمی شورا و انتخابات کمیسیون های داخلی شورا و نمایندگان شورا در شهرداری و سازمان های وابسته با حضور کلیه اعضاء در سالن اجتماعات شورای اسلامی شهر آمل برگزار و نتایج آن مشخص شد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

جلسه انتخابات کمیسیون های داخلی شورا و نمایندگان شورا در شهرداری و سازمان های وابسته برگزار شد
جلسه رسمی شورا و انتخابات کمیسیون های داخلی شورا و نمایندگان شورا در شهرداری و سازمان های وابسته عصر روز یکشنبه ۹۸/۶/۳ با حضور کلیه اعضاء در سالن اجتماعات شورای اسلامی شهر آمل برگزار و نتایج آن مشخص شد .
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل ، خسرو ابراهیم زاده در این جلسه ضمن قدردانی از زحمات یکساله محمد محمدی و مسعود تسلیمی، رئیس و نائب رئیس قبلی شورا و همکارانی که در کمیسیون های داخلی شورا، شهرداری و سازمان های وابسته تلاش ها و زحمات زیادی را متقبل شدند گفت : امیدوارم بتوانیم در کنار هم با همراهی و برنامه ریزی های مدون در حوزه های مختلف اعم از عمرانی، زیباسازی، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و … برای اعتلای آمل عزیز قدم های خوبی برداریم .
نتیجه انتخابات کمیسیون ها و نمایندگان شورا در شهرداری و سازمان های وابسته به شرح ذیل می باشد :
مسئول کمیسیون فنی شورا : فرشید لیتکوهی
مسئول کمیسیون طرح، برنامه و توسعه شهری شورا : مسعود تسلیمی
مسئول کمیسیون اجتماعی شورا : غلامحسین شفیع زاده
مسئول کمیسیون فرهنگی و ورزشی شورا : قاسم رسولی مقدم
مسئول کمیسیون بهداشت و نظارت محیط زیست : خسرو ابراهیم زاده

نماینده شورا در سازمان ها ی وابسته به شهرداری :
سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری : فردوس قربانی
سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهری : فرشید لیتکوهی
سازمان آرامستان : مسعود تسلیمی
سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی : فرشید لیتکوهی
سازمان مدیریت پسماند : خسرو ابراهیم زاده
سازمان آتش نشانی : فردوس قربانی
سازمان عمران و بازآفرینی شهری : فرزین محمودی پاتی
سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی : جهانگیر آذری

نماینده شورا در کمیسیون های شهرداری :
کمیسیون ماده صد اول : فردوس قربانی
کمیسیون ماده صد دوم : جهانگیر آذری
کمیسیون بند بیست اول و دوم : خسرو ابراهیم زاده (اول) ، جهانگیر آذری (دوم)
کمیسیون ماده ۷۷ : غلامحسین شفیع زاده
کمیسیون تحویل : فرشید لیتکوهی
هیئت حل اختلاف ۱ و ۲ و ۳ : فردوس قربانی(۱) ، خسرو ابراهیم زاده(۲) ، قاسم رسولی مقدم(۳)
خزانه دار شورا : قاسم رسولی مقدم

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.