پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اخبار حوادث;
حادثه رانندگی در ساری ۵ کشته و زخمی بر جای گذاشت
عصر روز گذشته بر اثر برخورد بین یک خودرو پراید و یک دستگاه پژو 206 با 4 سرنشین به وقوع پیوست که راننده خودرو پراید در دم جان باخت و 4 نفر روانه بیمارستان شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ علیرضا قدمی در تشریح این خبر، گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در محور کیاسر، بلافاصله ماموران گشت پاسگاه انتظامی تلمادره به محل حادثه اعزام شدند .

رئیس پلیس راه استان مازندران، افزود: در این حادثه که بر اثر برخورد بین یک خودرو پراید و یک دستگاه پژو ۲۰۶ با ۴ سرنشین به وقوع پیوست راننده خودرو پراید در دم جان باخت .

سرهنگ قدمی اظهار داشت : تمامی سرنشینان خودرو پژو ۲۰۶ مجروح و توسط عوامل امداد و نجات جاده ای به مراکز درمانی منتقل شدند .

وی با بیان این که علت حادثه توسط کارشناسان در دست بررسی است، خاطرنشان کرد: از عوامل اصلی بروز حوادث رانندگی و تلفات ناشی از آن خواب آلودگی، سرعت غیر مجاز و عدم توجه به جلو است .

رئیس پلیس راه مازندران به رانندگان، توصیه کرد: با رعایت قوانین و مقرارات راهنمایی و رانندگی ، پرهیز از عجله و شتاب و رعایت حق تقدم عبور، ضمن بالا بردن ضریب ایمنی، فرهنگ اجتماعی خود را به نمایش بگذارند .

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.